1. Hlavní stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrcadla [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrcadla [descr] =>

  Zrcadla - nepostradatelný prvek všech interiér

  Je téměř nemožné představit si domov, kde by zrcadla úplně chyběla. Jejich úloha totiž překračuje hranice starostlivosti o náš vzhled a sebeprezentaci. Zrcadla totiž mají nejen praktický význam, ale také estetický a dekorativní charakter. Umí opticky rozšířit prostor, dodat mu neopakovatelnou atmosféru, styl a eleganci. Zrcadla se navíc snadno zařadí do jakéhokoli typu interiéru, ať už jde o minimalismus, boho styl nebo klasickou eleganci s tlumenými odstíny. Jednoduše řečeno, zrcadla jsou neodmyslitelným prvkem každého domova!

   

  V našem internetovém obchodě nabízíme široký výběr zrcadel, která se hodí do různých interiérů a odpovídají potřebám každého prostoru. Nezáleží na tom, zda hledáte zrcadlo do koupelny, ložnice, obývacího pokoje či předsíně, u nás najdete zrcadla pro každou situaci a vkus.

  Zrcadla - magický prvek, který proměňuje každý prostor

  Zrcadla se stávají klíčovým prvkem v různých místnostech našich domovů a jejich význam se mnohonásobně rozšiřuje. V koupelnách jsou naprosto nezbytná pro osobní hygienu, líčení nebo úpravu účesu. Zároveň však zrcadla hrají estetickou roli, která mění celkovou atmosféru prostoru.

  V obývacím pokoji či jídelně mohou sloužit jako fascinující dekorativní prvek, který současně opticky rozšiřuje místnost a odráží světlo, čímž vytváří příjemnou a svěží atmosféru. Zrcadla také dodávají hloubku a zajímavost interiéru, čímž ho obohacují a zvýrazňují jednotlivé prvky zařízení.

  Ve vstupní hale, umístěná zrcadla nám poskytují příležitost si poslední kontrolu našeho vzhledu před odchodem z domova a zároveň přispívají k estetice prostoru, který nás vítá po návratu.

  Kromě své praktické a estetické funkce mohou zrcadla také plnit účel psychologický. Reflektují naše pocity a emoce, a tím nám pomáhají lépe se poznat a rozvíjet osobní sebevědomí.

  V našem sortimentu naleznete zrcadla, která dokážou proměnit a oživit každý prostor - od koupelny přes obývací pokoj až po vstupní halu, které se stávají nejen funkčním, ale také magickým prvkem vašeho domova.

  Při výběru zrcadla je třeba zohlednit jeho účel, velikost, tvar a styl. Můžete si vybrat z celé řady materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou posloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

   

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obch

  Zrcadla - klíč k dokonalé harmonii vašeho interiéru

  Při výběru zrcadla je důležité zvážit jeho účel, rozměry, tvar a styl, který bude ladit s vaším interiérem. Naší trh nabízí celou škálu materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení, od klasických až po moderní nebo minimalistické bez rámečků. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou sloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obchodě naleznete široký výběr zrcadel, které zohledňují nejen praktickou funkci, ale také estetickou hodnotu.

  Můžete si vybrat mezi různými tvary, jako jsou obdélníková, oválná nebo kulatá zrcadla, která se hodí do různých prostor a ladí s různými styly zařízení. Zrcadla s neobvyklými tvary, jako jsou geometrické nebo asymetrické, mohou být skvělým dekorativním prvkem, který přidává osobitost a originalitu do vašeho interiéru.

   

  Nezapomeňte také zvážit doplňky, jako jsou osvětlení, které mohou zrcadlu přidat další funkčnost a zároveň zdůraznit jeho krásu. Osvětlená zrcadla mohou být zvláště užitečná v koupelnách nebo při líčení.

   

  Nenechte se omezit pouze svou fantazií a objevte širokou škálu možností, které vám nabízíme, ať už hledáte zrcadlo pro koupelnu, obývací pokoj, ložnici nebo jakýkoliv jiný prostor. V našem obchodě naleznete zrcadla, která dokonale splní vaše přání a stanou se nezbytnou součástí vašeho interiéru.

  [descr_short] =>

  Objevte sílu fantazie a proměňte svůj domov. Zrcadla jsou nejen estetickým prvkem, ale také magickým nástrojem, který může oživit váš interiér a otevřít dveře k neomezeným možnostem. Vytvářejí iluzi prostornějších a světlejších místností a přinášejí nový rozměr do vašeho domova.

  Experimentujte se zrcadly různých tvarů, velikostí a stylů, abyste vytvořili unikátní kompozice, které odrážejí vaši osobnost a vkus. Nechte se unést svou fantazií a použijte zrcadla jako kouzelný nástroj k vytvoření atmosféry plné tajemství a kouzla. Objevte neomezenou magii zrcadel a proměňte svůj domov v místo, kde se snoubí realita s vaší představivostí.

  [descr_extra] => [meta_title] => Dekorativní nástěnná zrcadla - Obchod Zrcadlomat.cz [meta_descr] => Objevte novou kolekci moderních nástěnných zrcadel. Nabízíme mnoho velikostí, různých tvarů a typů rámů. Podívejte se na to online! [meta_keywords] => [link] => /zrcadla [link_rewrite] => /zrcadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrcadla
 4. Array ( [cid] => 1453 [parent] => 565 [level] => 3 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2023-04-20 08:23:20 [number] => 0 [path] => 1,559,565 [name] => Nepravidelná zrcadla [pagename] => [subname] => [h1name] => Nepravidelná zrcadla [descr] =>

  Nádherná nepravidelná zrcadla pro vaše interiéry

  Nudíte se klasickým designem a oceňujete avantgardní řešení ve vašem domově? Pokud ano, naše nepravidelná zrcadla vám určitě udělají radost. Nabízíme mnoho originálních a jedinečných zrcadel v různých velikostech, které si můžete přizpůsobit podle svých potřeb a vkusu. Mezi našimi skvosty dominují zrcadla s nepravidelným tvarem, které si často vybírají milovníci vkusných a moderních interiérů podporující nové architektonické trendy. Seznamte se s naší nabídkou a vyberte si luxusní zrcadlovou dekoraci do svého domova.

  Nepravidelná zrcadla: originální kousek pro váš domov

  Jestliže hledáte nevšední a stylový doplněk do svého interiéru, nepravidelná zrcadla s jedinečným tvarem jsou ideální volbou. Přinesou do vaší domácnosti nádech originality a zaujmou návštěvu. Ať už jde o minimalistický prostor nebo nápaditou kompozici s dalšími extravagancemi, nepravidelná zrcadla se stanou ozdobou vašeho domova. Nechte se inspirovat naší nabídkou a přidejte do svého bydlení kapku avantgardy.

  Široká škála velikostí pro každý prostor Naše nepravidelná zrcadla jsou dostupná v mnoha různých velikostech, které se hodí do různých interiérů. Bez ohledu na velikost vašeho prostoru, najdete u nás zrcadlo, které se dokonale hodí do vašeho bydlení. Můžete si vybrat menší zrcadla pro menší místnosti nebo větší zrcadla, která se stanou dominantním prvkem ve větším prostoru.

  Nepravidelná zrcadla do koupelny

  Klasická koupelnová zrcadla často nabízí tradiční tvary, jako jsou obdélník, čtverec nebo ovál. Pokud hledáte něco méně obvyklého, můžete zvolit odvážnější tvar nepravidelného zrcadla. Tento druh zrcadla se skvěle hodí do koupelny s dostatkem prostoru pro různé experimenty. Nepravidelné zrcadlo opticky zvětší místnost a rozjasní ji díky odrazům světla, které se odrážejí od jeho povrchu. To je obzvláště důležité v menších místnostech, kde je každý zdroj světla cenný.

  Funkčnost a estetika nepravidelných zrcadel Kromě svého originálního vzhledu mají další výhody. Především oživí jakýkoli prostor, dodají mu dynamiku a vytvoří zajímavé světelné efekty. Díky tomu budou místnosti vypadat prostorněji a světleji. Navíc nepravidelná zrcadla lze umístit do různých prostor, jako jsou obývací pokoje, do ložnice, předsíně nebo koupelny. Jejich univerzálnost a funkčnost vám umožní vytvořit dokonalý design interiéru, který odráží váš osobitý styl a vkus. Neváhejte a přidejte do svého domova tento výjimečný a stylový prvek.

   

  [descr_short] =>

  Objete svět nevšedních a originálních nepravidelných zrcadel, která dokážou proměnit váš domov v jedinečný a stylový prostor. S jejich pomocí dodáte každé místnosti osobitý charakter, který se stane předmětem obdivu vašich návštěv. Navíc tyto zrcadla přinášejí do interiérů zajímavé světelné efekty a opticky zvětšují prostor. Dejte šanci nepravidelným zrcadlům a oživte svůj domov nevšedním designem.

  [descr_extra] => [meta_title] => Nepravidelná zrcadla, atypická a organická zrcadla [meta_descr] => Objevte nepravidelná zrcadla, která dodají vašemu interiéru jedinečný a originální vzhled. Přidejte eleganci a kouzlo do vašeho domova s těmito stylovými a originálními zrcadlami. [meta_keywords] => [link] => /nepravidelna-zrcadla [link_rewrite] => /nepravidelna-zrcadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Nepravidelná zrcadla
Velikost
Malá zrcadla
Velká zrcadla
Rozměry (nepravidelné mraky)
48x48 cm
58x58 cm
68x67 cm
77x77 cm
87x86 cm
97x96 cm
Rozměry (nepravidelné slzy)
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm
Tvar
Nepravidelné

Nepravidelná zrcadla

Objete svět nevšedních a originálních nepravidelných zrcadel, která dokážou proměnit váš domov v jedinečný a stylový prostor. S jejich pomocí dodáte každé místnosti osobitý charakter, který se stane předmětem obdivu vašich návštěv. Navíc tyto zrcadla přinášejí do interiérů zajímavé světelné efekty a opticky zvětšují prostor. Dejte šanci nepravidelným zrcadlům a oživte svůj domov nevšedním designem.

Výsledek: 20

Nádherná nepravidelná zrcadla pro vaše interiéry

Nudíte se klasickým designem a oceňujete avantgardní řešení ve vašem domově? Pokud ano, naše nepravidelná zrcadla vám určitě udělají radost. Nabízíme mnoho originálních a jedinečných zrcadel v různých velikostech, které si můžete přizpůsobit podle svých potřeb a vkusu. Mezi našimi skvosty dominují zrcadla s nepravidelným tvarem, které si často vybírají milovníci vkusných a moderních interiérů podporující nové architektonické trendy. Seznamte se s naší nabídkou a vyberte si luxusní zrcadlovou dekoraci do svého domova.

Nepravidelná zrcadla: originální kousek pro váš domov

Jestliže hledáte nevšední a stylový doplněk do svého interiéru, nepravidelná zrcadla s jedinečným tvarem jsou ideální volbou. Přinesou do vaší domácnosti nádech originality a zaujmou návštěvu. Ať už jde o minimalistický prostor nebo nápaditou kompozici s dalšími extravagancemi, nepravidelná zrcadla se stanou ozdobou vašeho domova. Nechte se inspirovat naší nabídkou a přidejte do svého bydlení kapku avantgardy.

Široká škála velikostí pro každý prostor Naše nepravidelná zrcadla jsou dostupná v mnoha různých velikostech, které se hodí do různých interiérů. Bez ohledu na velikost vašeho prostoru, najdete u nás zrcadlo, které se dokonale hodí do vašeho bydlení. Můžete si vybrat menší zrcadla pro menší místnosti nebo větší zrcadla, která se stanou dominantním prvkem ve větším prostoru.

Nepravidelná zrcadla do koupelny

Klasická koupelnová zrcadla často nabízí tradiční tvary, jako jsou obdélník, čtverec nebo ovál. Pokud hledáte něco méně obvyklého, můžete zvolit odvážnější tvar nepravidelného zrcadla. Tento druh zrcadla se skvěle hodí do koupelny s dostatkem prostoru pro různé experimenty. Nepravidelné zrcadlo opticky zvětší místnost a rozjasní ji díky odrazům světla, které se odrážejí od jeho povrchu. To je obzvláště důležité v menších místnostech, kde je každý zdroj světla cenný.

Funkčnost a estetika nepravidelných zrcadel Kromě svého originálního vzhledu mají další výhody. Především oživí jakýkoli prostor, dodají mu dynamiku a vytvoří zajímavé světelné efekty. Díky tomu budou místnosti vypadat prostorněji a světleji. Navíc nepravidelná zrcadla lze umístit do různých prostor, jako jsou obývací pokoje, do ložnice, předsíně nebo koupelny. Jejich univerzálnost a funkčnost vám umožní vytvořit dokonalý design interiéru, který odráží váš osobitý styl a vkus. Neváhejte a přidejte do svého domova tento výjimečný a stylový prvek.