1. Hlavní stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrcadla [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrcadla [descr] =>

  Zrcadla - nepostradatelný prvek všech interiér

  Je téměř nemožné představit si domov, kde by zrcadla úplně chyběla. Jejich úloha totiž překračuje hranice starostlivosti o náš vzhled a sebeprezentaci. Zrcadla totiž mají nejen praktický význam, ale také estetický a dekorativní charakter. Umí opticky rozšířit prostor, dodat mu neopakovatelnou atmosféru, styl a eleganci. Zrcadla se navíc snadno zařadí do jakéhokoli typu interiéru, ať už jde o minimalismus, boho styl nebo klasickou eleganci s tlumenými odstíny. Jednoduše řečeno, zrcadla jsou neodmyslitelným prvkem každého domova!

   

  V našem internetovém obchodě nabízíme široký výběr zrcadel, která se hodí do různých interiérů a odpovídají potřebám každého prostoru. Nezáleží na tom, zda hledáte zrcadlo do koupelny, ložnice, obývacího pokoje či předsíně, u nás najdete zrcadla pro každou situaci a vkus.

  Zrcadla - magický prvek, který proměňuje každý prostor

  Zrcadla se stávají klíčovým prvkem v různých místnostech našich domovů a jejich význam se mnohonásobně rozšiřuje. V koupelnách jsou naprosto nezbytná pro osobní hygienu, líčení nebo úpravu účesu. Zároveň však zrcadla hrají estetickou roli, která mění celkovou atmosféru prostoru.

  V obývacím pokoji či jídelně mohou sloužit jako fascinující dekorativní prvek, který současně opticky rozšiřuje místnost a odráží světlo, čímž vytváří příjemnou a svěží atmosféru. Zrcadla také dodávají hloubku a zajímavost interiéru, čímž ho obohacují a zvýrazňují jednotlivé prvky zařízení.

  Ve vstupní hale, umístěná zrcadla nám poskytují příležitost si poslední kontrolu našeho vzhledu před odchodem z domova a zároveň přispívají k estetice prostoru, který nás vítá po návratu.

  Kromě své praktické a estetické funkce mohou zrcadla také plnit účel psychologický. Reflektují naše pocity a emoce, a tím nám pomáhají lépe se poznat a rozvíjet osobní sebevědomí.

  V našem sortimentu naleznete zrcadla, která dokážou proměnit a oživit každý prostor - od koupelny přes obývací pokoj až po vstupní halu, které se stávají nejen funkčním, ale také magickým prvkem vašeho domova.

  Při výběru zrcadla je třeba zohlednit jeho účel, velikost, tvar a styl. Můžete si vybrat z celé řady materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou posloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

   

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obch

  Zrcadla - klíč k dokonalé harmonii vašeho interiéru

  Při výběru zrcadla je důležité zvážit jeho účel, rozměry, tvar a styl, který bude ladit s vaším interiérem. Naší trh nabízí celou škálu materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení, od klasických až po moderní nebo minimalistické bez rámečků. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou sloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obchodě naleznete široký výběr zrcadel, které zohledňují nejen praktickou funkci, ale také estetickou hodnotu.

  Můžete si vybrat mezi různými tvary, jako jsou obdélníková, oválná nebo kulatá zrcadla, která se hodí do různých prostor a ladí s různými styly zařízení. Zrcadla s neobvyklými tvary, jako jsou geometrické nebo asymetrické, mohou být skvělým dekorativním prvkem, který přidává osobitost a originalitu do vašeho interiéru.

   

  Nezapomeňte také zvážit doplňky, jako jsou osvětlení, které mohou zrcadlu přidat další funkčnost a zároveň zdůraznit jeho krásu. Osvětlená zrcadla mohou být zvláště užitečná v koupelnách nebo při líčení.

   

  Nenechte se omezit pouze svou fantazií a objevte širokou škálu možností, které vám nabízíme, ať už hledáte zrcadlo pro koupelnu, obývací pokoj, ložnici nebo jakýkoliv jiný prostor. V našem obchodě naleznete zrcadla, která dokonale splní vaše přání a stanou se nezbytnou součástí vašeho interiéru.

  [descr_short] =>

  Objevte sílu fantazie a proměňte svůj domov. Zrcadla jsou nejen estetickým prvkem, ale také magickým nástrojem, který může oživit váš interiér a otevřít dveře k neomezeným možnostem. Vytvářejí iluzi prostornějších a světlejších místností a přinášejí nový rozměr do vašeho domova.

  Experimentujte se zrcadly různých tvarů, velikostí a stylů, abyste vytvořili unikátní kompozice, které odrážejí vaši osobnost a vkus. Nechte se unést svou fantazií a použijte zrcadla jako kouzelný nástroj k vytvoření atmosféry plné tajemství a kouzla. Objevte neomezenou magii zrcadel a proměňte svůj domov v místo, kde se snoubí realita s vaší představivostí.

  [descr_extra] => [meta_title] => Dekorativní nástěnná zrcadla - Obchod Zrcadlomat.cz [meta_descr] => Objevte novou kolekci moderních nástěnných zrcadel. Nabízíme mnoho velikostí, různých tvarů a typů rámů. Podívejte se na to online! [meta_keywords] => [link] => /zrcadla [link_rewrite] => /zrcadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrcadla
 4. Array ( [cid] => 729 [parent] => 565 [level] => 3 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-09-23 11:33:08 [number] => 1 [path] => 1,559,565 [name] => Zrcadla s LED podsvícením [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrcadla s LED podsvícením [descr] =>

  Koupelnová zrcadla s osvětlením

  Koupelna s dobrým světlem je snem každého z nás! Dostupnost přirozeného světla je důležitá, stejně jako světlo, které se do místnosti dostává díky lampám. Několik světelných bodů je pro pohodlné používání koupelny zásadní, ale jejich umístění není vždy tak jednoduché. Která světla jsou nejdůležitější? Samozřejmě ta u zrcadel! Vždyť právě před zrcadlem trávíme většinu času v koupelně, takže jakákoli světla v jeho blízkosti jsou vítaná a dokonce nezbytná. Jak je však vybrat, aby správně osvětlovaly váš obličej? Právě to není tak snadné! Můžete si však usnadnit život a vybrat si podsvícené zrcadlo do koupelny, které vyřeší všechny problémy. U těchto modelů je LED světlo nedílnou součástí zrcadla a jeho barva a intenzita jsou ideální pro každodenní rutinu, nemusíte tedy přemýšlet o dalších nastaveních. Kromě toho není potřeba žádný další prostor pro další svítidla – takže není problém vybrat výrobek, který se bude nejlépe hodit. Zrcadlo s LED osvětlením je mimořádně pohodlné a vysoce funkční řešení, a protože je plně osvětlené, poskytuje dokonalý, přirozený obraz, takže všechny kosmetické procedury lze provádět s naprostou přesností.

   

  Kulatá zrcadla s osvětlením do koupelny

  Podsvícená LED zrcadla jsou moderním řešením pro každou koupelnu. Jsou ideální, když nám záleží na každém kousku stěny, tedy v malých místnostech. Díky zrcadlům s podsvícením není třeba totiž obětovat místo pro další svítidla. Velmi zajímavě však budou působit i ve velkých místnostech, zejména pokud zavěsíte dva vedle sebe. Zrcadla kulatého tvaru dodávají interiéru pocit útulnosti a světla, jsou velmi dekorativní a lze je považovat i za zajímavou dekoraci. Podsvícená LED zrcadla vypadají navzdory svému jednoduchému a nadčasovému designu velmi stylově a moderně, a proto budou působit obzvlášť originálně a stanou se nezbytným prvkem interiéru. Zároveň je lze použít v různých uspořádáních, jak klasických, tak i poněkud více avantgardních.

   

  Zrcadlo s LED podsvícením nejen do koupelny

  Díky nadčasovému designu lze závěsná podsvícená zrcadla umístit nejen do koupelny, ale i do ložnice. Umístěné nad toaletním stolkem budou také velmi pohodlným a zároveň stylovým řešením, které do ložnice vnese útulnou a smyslnou atmosféru. Za zmínku stojí, že koupelnová zrcadla s osvětlením se hodí i do dětského pokoje, například nad komodu. Díky měkkému světlu pak budou skvělou alternativou k nočním lampičkám a zároveň zajímavě ozdobí místnost. Jak vidíte, existuje spousta možností použití koupelnového zrcadla s osvětlením a vše závisí na vlastní vynalézavosti a způsobu uspořádání.

   

  V našem obchodě najdete spoustu designových zrcadel do koupelen s LED podsvícením. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si to nejlepší zrcadlo pro svůj interiér.

  [descr_short] =>

  To, co vidíme v zrcadle, je do značné míry ovlivněno osvětlením – jeho barvou, intenzitou a také umístěním. Není nic horšího než neustále nastavování lampy, abyste se mohli pohodlně prohlížet nebo provádět různé kosmetické procedury. Proto jsou zrcadla s LED podsvícením ideálním řešením do koupelny nebo na toaletní stolek v ložnici. Komfort, pohodlí a konečně dostatek světla – to je ono!

  [descr_extra] => [meta_title] => Zrcadla s LED podsvícením [meta_descr] => Zrcadla s LED podsvícením do koupelny, ložnice nebo obývacího pokoje. Moderní, elegantní podsvícená zrcadla – vyberte si tvar a velikost! [meta_keywords] => [link] => /zrcadla-s-led-podsvicenim [link_rewrite] => /zrcadla-s-led-podsvicenim [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Zrcadla s LED podsvícením
 6. Asymetricke zrcadlo s led podsvícením 48x48 cm
Načítání průvodce
Asymetricke zrcadlo s led podsvícením 48x48 cm

Asymetricke zrcadlo s led podsvícením 48x48 cm

přidat k oblíbeným Odstranit z oblíbených
K dispozici je Asymetrické zrcadlo s LED podsvícením, které nabízí nejen praktickou funkci, ale také jedinečný a moderní design.
Barva světla
Teplé světlo (3000K)
Teplé světlo (3000K) Neutrální světlo (4000K) Studené světlo (6500K)
Cena
1960.00
Množství:
- +
Očekávané datum přepravy: 05.03.2024
Do nákupního košíku
záruka kvality
Mnoho metod plateb

K dispozici je Asymetrické zrcadlo s LED podsvícením, které nabízí nejen praktickou funkci, ale také jedinečný a moderní design. Bezrámové asymetrické zrcadlo je skvělou volbou pro ty, kteří hledají nekonvenční a elegantní prvek do svého interiéru. Je ideální pro jakoukoli místnost - ať už je to ložnice, obývací pokoj, koupelna nebo chodba.

Díky vestavěným LED diodám poskytuje zrcadlo různé možnosti osvětlení a zlepšuje pohodlí při použití koupelny. Jeho asymetrický tvar a moderní design zajistí, že se stane středobodem vaší místnosti a přitáhne zvědavé pohledy. Bezrámové provedení přispívá k modernímu vzhledu a umožňuje, aby zrcadlo splývalo s okolním prostředím.

Asymetrické zrcadlo s LED podsvícením má jednoduchou a pevnou konstrukci, takže vám bude sloużit mnoho let. Je čas proměnit váš interiér a dopřát mu něco výjimečného. S tímto zrcadlem přinášíte do svého domova jedinečný design, který okouzlí nejen vás, ale i vaše návštěvy.

Informace o produktu

♦ Zrcadlo z dokonale hladkého skla

 

♦ Lze namontovat vertikálně nebo horizontálně

 

♦ Broušené skleněné hrany

 

♦ Prohlášení o shodě EU

 

♦ Transformátor 230V s certifikátem IP67

 

♦ Připraveno pro trvalé připojení k nástěnnému vypínači (kabel ve zdi)

Zadní strana zrcadla (ochranná fólie) se může lišit barvou od té, která je uvedena v nabídce. To nemá vliv na kvalitu produktu a není důvodem k reklamaci.

 

Dostupné barvy světla: Teplá (3000 K) / neutrální (4000 K) / studená (6500 K)

 

Tloušťka tabule zrcadla: 4 mm

 

Montážní systém: kovové závěsy

 

Vzdálenost zrcadla od stěny: 3 cm

 

Příkon: 4,8 W/bm

 

Lustr s LED osvětlením vyžaduje přímé připojení k napájecímu vodiči s napětím 230V.