1. Hlavní stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrcadla [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrcadla [descr] =>

  Zrcadla - nepostradatelný prvek všech interiér

  Je téměř nemožné představit si domov, kde by zrcadla úplně chyběla. Jejich úloha totiž překračuje hranice starostlivosti o náš vzhled a sebeprezentaci. Zrcadla totiž mají nejen praktický význam, ale také estetický a dekorativní charakter. Umí opticky rozšířit prostor, dodat mu neopakovatelnou atmosféru, styl a eleganci. Zrcadla se navíc snadno zařadí do jakéhokoli typu interiéru, ať už jde o minimalismus, boho styl nebo klasickou eleganci s tlumenými odstíny. Jednoduše řečeno, zrcadla jsou neodmyslitelným prvkem každého domova!

   

  V našem internetovém obchodě nabízíme široký výběr zrcadel, která se hodí do různých interiérů a odpovídají potřebám každého prostoru. Nezáleží na tom, zda hledáte zrcadlo do koupelny, ložnice, obývacího pokoje či předsíně, u nás najdete zrcadla pro každou situaci a vkus.

  Zrcadla - magický prvek, který proměňuje každý prostor

  Zrcadla se stávají klíčovým prvkem v různých místnostech našich domovů a jejich význam se mnohonásobně rozšiřuje. V koupelnách jsou naprosto nezbytná pro osobní hygienu, líčení nebo úpravu účesu. Zároveň však zrcadla hrají estetickou roli, která mění celkovou atmosféru prostoru.

  V obývacím pokoji či jídelně mohou sloužit jako fascinující dekorativní prvek, který současně opticky rozšiřuje místnost a odráží světlo, čímž vytváří příjemnou a svěží atmosféru. Zrcadla také dodávají hloubku a zajímavost interiéru, čímž ho obohacují a zvýrazňují jednotlivé prvky zařízení.

  Ve vstupní hale, umístěná zrcadla nám poskytují příležitost si poslední kontrolu našeho vzhledu před odchodem z domova a zároveň přispívají k estetice prostoru, který nás vítá po návratu.

  Kromě své praktické a estetické funkce mohou zrcadla také plnit účel psychologický. Reflektují naše pocity a emoce, a tím nám pomáhají lépe se poznat a rozvíjet osobní sebevědomí.

  V našem sortimentu naleznete zrcadla, která dokážou proměnit a oživit každý prostor - od koupelny přes obývací pokoj až po vstupní halu, které se stávají nejen funkčním, ale také magickým prvkem vašeho domova.

  Při výběru zrcadla je třeba zohlednit jeho účel, velikost, tvar a styl. Můžete si vybrat z celé řady materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou posloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

   

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obch

  Zrcadla - klíč k dokonalé harmonii vašeho interiéru

  Při výběru zrcadla je důležité zvážit jeho účel, rozměry, tvar a styl, který bude ladit s vaším interiérem. Naší trh nabízí celou škálu materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení, od klasických až po moderní nebo minimalistické bez rámečků. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou sloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obchodě naleznete široký výběr zrcadel, které zohledňují nejen praktickou funkci, ale také estetickou hodnotu.

  Můžete si vybrat mezi různými tvary, jako jsou obdélníková, oválná nebo kulatá zrcadla, která se hodí do různých prostor a ladí s různými styly zařízení. Zrcadla s neobvyklými tvary, jako jsou geometrické nebo asymetrické, mohou být skvělým dekorativním prvkem, který přidává osobitost a originalitu do vašeho interiéru.

   

  Nezapomeňte také zvážit doplňky, jako jsou osvětlení, které mohou zrcadlu přidat další funkčnost a zároveň zdůraznit jeho krásu. Osvětlená zrcadla mohou být zvláště užitečná v koupelnách nebo při líčení.

   

  Nenechte se omezit pouze svou fantazií a objevte širokou škálu možností, které vám nabízíme, ať už hledáte zrcadlo pro koupelnu, obývací pokoj, ložnici nebo jakýkoliv jiný prostor. V našem obchodě naleznete zrcadla, která dokonale splní vaše přání a stanou se nezbytnou součástí vašeho interiéru.

  [descr_short] =>

  Objevte sílu fantazie a proměňte svůj domov. Zrcadla jsou nejen estetickým prvkem, ale také magickým nástrojem, který může oživit váš interiér a otevřít dveře k neomezeným možnostem. Vytvářejí iluzi prostornějších a světlejších místností a přinášejí nový rozměr do vašeho domova.

  Experimentujte se zrcadly různých tvarů, velikostí a stylů, abyste vytvořili unikátní kompozice, které odrážejí vaši osobnost a vkus. Nechte se unést svou fantazií a použijte zrcadla jako kouzelný nástroj k vytvoření atmosféry plné tajemství a kouzla. Objevte neomezenou magii zrcadel a proměňte svůj domov v místo, kde se snoubí realita s vaší představivostí.

  [descr_extra] => [meta_title] => Dekorativní nástěnná zrcadla - Obchod Zrcadlomat.cz [meta_descr] => Objevte novou kolekci moderních nástěnných zrcadel. Nabízíme mnoho velikostí, různých tvarů a typů rámů. Podívejte se na to online! [meta_keywords] => [link] => /zrcadla [link_rewrite] => /zrcadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrcadla
 4. Array ( [cid] => 1435 [parent] => 565 [level] => 3 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2022-09-19 11:44:52 [number] => 0 [path] => 1,559,565 [name] => Kulatá zrcadla [pagename] => [subname] => [h1name] => Kulatá zrcadla [descr] =>

  Kulaté zrcadlo – krásná dekorace a praktický doplněk

  Odrážejí světlo, opticky zvětšují prostor a krásně zdobí interiér... Kulatá nástěnná zrcadla mají mnoho podob a lze je použít mnoha různými způsoby. Zrcadlo s výrazným rámem bude krásným doplňkem interiéru, který se bude hodit do uspořádání v různých stylech, a lze jej zavěsit jak do obývacího pokoje, kde rozptýlí denní světlo, tak i do ložnice, kde vám každé ráno opětuje zářivý úsměv. Kulaté zrcadlo bez rámu se zase perfektně hodí všude tam, kde vládne minimalismus. Kulatá zrcadla různých velikostí mohou vytvořit zajímavou galerii, ale i jednotlivé kusy budou vypadat originálně a zajímavě. Zrcadlo tohoto tvaru prolomí jednoduchost a schematičnost stěn, dodá uspořádání trochu charakteru a zároveň nevytváří dojem příliš velké okázalosti. Jedná se o ideální alternativu k tradičním zrcadlům.

  Kulatá zrcadla do koupelny

  Dokonalá klasika – kulaté nástěnné zrcadlo v koupelně je dokonalým způsobem, jak do místnosti vnést modernost a dobrý styl. Skvěle se osvědčí jak ve velké koupelně, kde můžete použít i několik kulatých zrcadel, a vytvořit tak působivou koláž, tak i v malé koupelně, kde bude kulaté zrcadlo také perfektní dekorací, která nezabírá místo. Výběrem kulatého zrcadla do koupelny získáte nejen nezbytné vybavení, ale i zajímavou dekoraci. To je důležité zejména tehdy, když je stěna zároveň dekorativní – pak ji zrcadlo svým tvarem nezakrývá, ale ještě více zdůrazňuje její charakter.

  Kulaté dekorativní zrcadlo

  V dětském pokoji, v ložnici, a dokonce i nad kuchyňským stolem – kulaté nástěnné zrcadlo si najde místo v každé místnosti a každé dodá jedinečný styl. Vypadá jednoduše zajímavěji než klasické obdélníkové zrcadlo a zároveň je stejně praktické. Na druhou stranu – lze s ním zacházet nikoli jako se zrcadlem, ale pouze jako s dekorací, např. namísto obrazu. Kulaté zrcadlo ještě více rozjasní místnost tím, že ji prosvětlí a opticky zvětší. Je to tedy vynikající způsob, jak oživit tmavou stěnu. Bez ohledu na to, který model kulatého zrcadla si vyberete – bude to dobré rozhodnutí! Zrcadla s oválným tvarem jsou ideální jak pro vintage nebo boho interiéry, tak i v moderních uspořádáních, ve kterých má atypická forma mimořádný význam. Díky svému tvaru je prostor o něco jemnější, útulnější a příjemnější, což je další pobídka k jejich nákupu. Kulatá zrcadla budou vždy vypadat originálně a stylově – jsou víc než jen zrcadla. Jedná se o dekorace, které změní každý interiér!

   

  Krásná, kulatá zrcadla najdete v našem obchodě. Zjistěte, které z nich se nejlépe hodí k výzdobě vašeho interiéru a vyberte si to nejlepší zrcadlo pro vás.

  [descr_short] =>

  Kulatá zrcadla navíc nikdy nevyjdou z módy – jejich obliba ani trochu neklesá, navzdory novým trendům a měnícím se stylům. To není nijak překvapivé. Jejich obrovský dekorativní potenciál umožňuje použití v různých prostředích a prostorech. Skvěle se hodí jako čistě dekorativní designový prvek i jako vysoce užitný předmět. Dokonale kombinují praktičnost s dobrým stylem. Přesvědčte se, jak krásná jsou kulatá zrcadla, a najděte si dokonalý model pro svůj interiér!

  [descr_extra] => [meta_title] => Kulatá zrcadla – s rámem, bez rámu – různé velikosti [meta_descr] => Široký výběr kulatých zrcadel. Nabízíme zrcadla s bílým rámem, s černým rámem, bez rámu, podsvícená zrcadla – prohlédněte si je a objednejte on-line! [meta_keywords] => [link] => /kulata-zrcadla [link_rewrite] => /kulata-zrcadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Kulatá zrcadla

Kulatá zrcadla

Kulatá zrcadla navíc nikdy nevyjdou z módy – jejich obliba ani trochu neklesá, navzdory novým trendům a měnícím se stylům. To není nijak překvapivé. Jejich obrovský dekorativní potenciál umožňuje použití v různých prostředích a prostorech. Skvěle se hodí jako čistě dekorativní designový prvek i jako vysoce užitný předmět. Dokonale kombinují praktičnost s dobrým stylem. Přesvědčte se, jak krásná jsou kulatá zrcadla, a najděte si dokonalý model pro svůj interiér!

Výsledek: 28

Kulaté zrcadlo – krásná dekorace a praktický doplněk

Odrážejí světlo, opticky zvětšují prostor a krásně zdobí interiér... Kulatá nástěnná zrcadla mají mnoho podob a lze je použít mnoha různými způsoby. Zrcadlo s výrazným rámem bude krásným doplňkem interiéru, který se bude hodit do uspořádání v různých stylech, a lze jej zavěsit jak do obývacího pokoje, kde rozptýlí denní světlo, tak i do ložnice, kde vám každé ráno opětuje zářivý úsměv. Kulaté zrcadlo bez rámu se zase perfektně hodí všude tam, kde vládne minimalismus. Kulatá zrcadla různých velikostí mohou vytvořit zajímavou galerii, ale i jednotlivé kusy budou vypadat originálně a zajímavě. Zrcadlo tohoto tvaru prolomí jednoduchost a schematičnost stěn, dodá uspořádání trochu charakteru a zároveň nevytváří dojem příliš velké okázalosti. Jedná se o ideální alternativu k tradičním zrcadlům.

Kulatá zrcadla do koupelny

Dokonalá klasika – kulaté nástěnné zrcadlo v koupelně je dokonalým způsobem, jak do místnosti vnést modernost a dobrý styl. Skvěle se osvědčí jak ve velké koupelně, kde můžete použít i několik kulatých zrcadel, a vytvořit tak působivou koláž, tak i v malé koupelně, kde bude kulaté zrcadlo také perfektní dekorací, která nezabírá místo. Výběrem kulatého zrcadla do koupelny získáte nejen nezbytné vybavení, ale i zajímavou dekoraci. To je důležité zejména tehdy, když je stěna zároveň dekorativní – pak ji zrcadlo svým tvarem nezakrývá, ale ještě více zdůrazňuje její charakter.

Kulaté dekorativní zrcadlo

V dětském pokoji, v ložnici, a dokonce i nad kuchyňským stolem – kulaté nástěnné zrcadlo si najde místo v každé místnosti a každé dodá jedinečný styl. Vypadá jednoduše zajímavěji než klasické obdélníkové zrcadlo a zároveň je stejně praktické. Na druhou stranu – lze s ním zacházet nikoli jako se zrcadlem, ale pouze jako s dekorací, např. namísto obrazu. Kulaté zrcadlo ještě více rozjasní místnost tím, že ji prosvětlí a opticky zvětší. Je to tedy vynikající způsob, jak oživit tmavou stěnu. Bez ohledu na to, který model kulatého zrcadla si vyberete – bude to dobré rozhodnutí! Zrcadla s oválným tvarem jsou ideální jak pro vintage nebo boho interiéry, tak i v moderních uspořádáních, ve kterých má atypická forma mimořádný význam. Díky svému tvaru je prostor o něco jemnější, útulnější a příjemnější, což je další pobídka k jejich nákupu. Kulatá zrcadla budou vždy vypadat originálně a stylově – jsou víc než jen zrcadla. Jedná se o dekorace, které změní každý interiér!

 

Krásná, kulatá zrcadla najdete v našem obchodě. Zjistěte, které z nich se nejlépe hodí k výzdobě vašeho interiéru a vyberte si to nejlepší zrcadlo pro vás.