Kulatá zrcadla

Kulatá zrcadla navíc nikdy nevyjdou z módy – jejich obliba ani trochu neklesá, navzdory novým trendům a měnícím se stylům. To není nijak překvapivé. Jejich obrovský dekorativní potenciál umožňuje použití v různých prostředích a prostorech. Skvěle se hodí jako čistě dekorativní designový prvek i jako vysoce užitný předmět. Dokonale kombinují praktičnost s dobrým stylem. Přesvědčte se, jak krásná jsou kulatá zrcadla, a najděte si dokonalý model pro svůj interiér!

Výsledek: 28

Kulaté zrcadlo – krásná dekorace a praktický doplněk

Odrážejí světlo, opticky zvětšují prostor a krásně zdobí interiér... Kulatá nástěnná zrcadla mají mnoho podob a lze je použít mnoha různými způsoby. Zrcadlo s výrazným rámem bude krásným doplňkem interiéru, který se bude hodit do uspořádání v různých stylech, a lze jej zavěsit jak do obývacího pokoje, kde rozptýlí denní světlo, tak i do ložnice, kde vám každé ráno opětuje zářivý úsměv. Kulaté zrcadlo bez rámu se zase perfektně hodí všude tam, kde vládne minimalismus. Kulatá zrcadla různých velikostí mohou vytvořit zajímavou galerii, ale i jednotlivé kusy budou vypadat originálně a zajímavě. Zrcadlo tohoto tvaru prolomí jednoduchost a schematičnost stěn, dodá uspořádání trochu charakteru a zároveň nevytváří dojem příliš velké okázalosti. Jedná se o ideální alternativu k tradičním zrcadlům.

Kulatá zrcadla do koupelny

Dokonalá klasika – kulaté nástěnné zrcadlo v koupelně je dokonalým způsobem, jak do místnosti vnést modernost a dobrý styl. Skvěle se osvědčí jak ve velké koupelně, kde můžete použít i několik kulatých zrcadel, a vytvořit tak působivou koláž, tak i v malé koupelně, kde bude kulaté zrcadlo také perfektní dekorací, která nezabírá místo. Výběrem kulatého zrcadla do koupelny získáte nejen nezbytné vybavení, ale i zajímavou dekoraci. To je důležité zejména tehdy, když je stěna zároveň dekorativní – pak ji zrcadlo svým tvarem nezakrývá, ale ještě více zdůrazňuje její charakter.

Kulaté dekorativní zrcadlo

V dětském pokoji, v ložnici, a dokonce i nad kuchyňským stolem – kulaté nástěnné zrcadlo si najde místo v každé místnosti a každé dodá jedinečný styl. Vypadá jednoduše zajímavěji než klasické obdélníkové zrcadlo a zároveň je stejně praktické. Na druhou stranu – lze s ním zacházet nikoli jako se zrcadlem, ale pouze jako s dekorací, např. namísto obrazu. Kulaté zrcadlo ještě více rozjasní místnost tím, že ji prosvětlí a opticky zvětší. Je to tedy vynikající způsob, jak oživit tmavou stěnu. Bez ohledu na to, který model kulatého zrcadla si vyberete – bude to dobré rozhodnutí! Zrcadla s oválným tvarem jsou ideální jak pro vintage nebo boho interiéry, tak i v moderních uspořádáních, ve kterých má atypická forma mimořádný význam. Díky svému tvaru je prostor o něco jemnější, útulnější a příjemnější, což je další pobídka k jejich nákupu. Kulatá zrcadla budou vždy vypadat originálně a stylově – jsou víc než jen zrcadla. Jedná se o dekorace, které změní každý interiér!

 

Krásná, kulatá zrcadla najdete v našem obchodě. Zjistěte, které z nich se nejlépe hodí k výzdobě vašeho interiéru a vyberte si to nejlepší zrcadlo pro vás.