Lustra do przedpokoju

Tvar
Obdélníková zrcadla
Kulatá zrcadla
Oválný
Nepravidelné
Velikost
Malá zrcadla
Velká zrcadla
Rozměry (obdélníkové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozměry (kulaté)
Ø 40 cm
Ø 50 cm
Ø 60 cm
Ø 70 cm
Ø 80 cm
Ø 90 cm
Ø 100 cm
Rozměry (nepravidelné slzy)
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm
Rozměry (oválné)
40x70 cm
46x80 cm
52x90 cm
58x100 cm
Wymiary (organické)
48x48 cm
58x58 cm
68x67 cm
77x77 cm

Zrcadla do předsíně

Předsíň není jen první místnost, kterou vidíte při vstupu do domu. Je to především první dojem! Je tedy dobré, aby byl dojem co nejlepší. Ať vítá s úsměvem a dobrou formou, s barvami každého ročního období a ať odráží radostný shon všech, kteří přicházejí a odcházejí. Proto je nezbytné mít to správné zrcadlo do předsíně, které ukáže všechny přednosti a zároveň bude velmi užitečné a praktické.

Výsledek: 57

Moderní zrcadla do předsíně

Jaké zrcadlo do předsíně bude nejlepší? Určitě takové, ve kterém je vidět vše od hlavy až k patě! Předsíň se často mění v šatnu a stěny zdobí hlavně věšáky, proto také je nepostradatelným vybavením předsíně velké zrcadlo. Nikdo však neřekl, že zároveň nemůže obohatit vaše uspořádání! Výběrem dekorativního zrcadla do předsíně získáte to pravé – jak krásnou dekoraci, která si podmaní styl místnosti, tak zrcadlo, ve kterém se můžete dle libosti prohlížet. Závěsná zrcadla do předsíně mohou zdobit jak dveře skříně, tak i stěny, mohou také ovlivnit vnímání prostoru. Zrcadlo do předsíně je také ideálním nápadem pro uspořádání malého a nepraktického výklenku v místnosti, díky němuž se jeho plocha okamžitě vizuálně zvětší. Není lepší zvolit do předsíně několik menších zrcadel? Bude to jistě působivé!

Dekorativní zrcadla do předsíně

Zrcadlo do předsíně lze úspěšně sladit s uspořádáním, a to výběrem modelů, jejichž rámy jsou zdobeny grafikou. Díky tomu máte vše, co potřebujete, v jednom – je totiž funkční a zároveň velmi designové! Pro ty, kteří si cení klasiku, se také najde něco, co zdůrazní jejich styl. Obdélníková zrcadla s rámy nebo bez rámů dokonale splní svou praktickou funkci, ale nevnucují žádný zvláštní styl. Jejich nadčasovost je něco, co je ideální pro šatník plný barev, vzorů a textur. Dobrým řešením jsou také moderní zrcadla do předsíně s kulatým tvarem. Umožní vylepšit váš vzhled těsně před odchodem nebo odrazí úsměv po návratu domů. Zároveň jsou docela univerzální, takže je lze sladit s jakýmkoli, dokonce i klasickým uspořádáním.

 

Zrcadlo do předsíně je nesmírně důležitým prvkem interiérového designu. Musí být praktické a jednoduše hezké, protože to bude první věc, které si při vstupu do domu všimnete. V našem obchodě si zcela určitě najdete něco pro sebe. Podívejte se na všechny naše modely zrcadel a proměňte svou předsíň!