Obdélníková zrcadla

Klasika se vždy obhájí. Pokud tedy nevíte, jaké zrcadlo si vybrat, pak zcela jistě dokonale splní svůj účel dekorativní obdélníkové zrcadlo. Bude to zajímavá dekorace, která zároveň poskytne ideální příležitost ke každodennímu prohlížení a užívání si svého vlastního odrazu. Obdélníkové zrcadlo, zdánlivě jednoduché, a přesto nejoblíbenější, se osvědčí v každé místnosti a v jakémkoli uspořádání.

Výsledek: 20

Obdélníkové dekorativní zrcadlo

Neexistuje místnost, do které by se zrcadlo nehodilo. A co víc – v mnoha případech je nepostradatelné! Kromě praktického účelu však může být také skvělou dekorací a alternativou k obrazům, které se někdy opravdu obtížně dají sladit s vybavením pokoje. Obdélníkové zrcadlo si však vždy najde své opodstatnění – bude odrážet světlo, které místnost rozjasní, opticky zvětší prostor, a především vám vždy umožní vypadat skvěle – bez zrcadla to nejde! Obdélníkové závěsné zrcadlo se skvěle hodí na úzkou stěnu na chodbě nebo na dveře šatní skříně, naproti tomu zrcadla v dekorativních rámech jsou ideální pro ozdobení stěny v obývacím pokoji. Vypadají skvěle i nad kuchyňským stolem. Vhodně zvolené dekorativní obdélníkové zrcadlo změní vzhled každého interiéru a dodá mu styl a zajímavý charakter. Lze je zavěsit svisle nebo vodorovně, s mírným náklonem nebo pevně připevnit ke stěně. Výběr je obrovský, stejně jako možností využití zrcadla na stěně, například vytvořením zajímavé koláže z různých velikostí nebo jejich zavěšením mezi obrazy.

Obdélníková koupelnová zrcadla

Malá koupelna? Velká koupelna? Na velikosti vaší koupelny nezáleží, protože pro každou koupelnu se najde dekorativní obdélníkové zrcadlo, které poskytne skutečné potěšení při všech rituálech péče o tělo. Stylová obdélníková zrcadla do koupelny jsou dokonalou ozdobou vašeho prostoru, takže nemusíte investovat do prostorově náročných doplňků – stačí zvolit správný rám a získáte působivé spojení příjemného s užitečným. Velká obdélníková zrcadla úžasně zvětší malou koupelnu, zatímco malá zrcadla budou ideálním pomocníkem při líčení a péči o pleť. Obdélníková nástěnná zrcadla se osvědčí v klasickém i moderním uspořádání. Jednoduchá forma a nadčasový tvar umožňují jejich použití doslova kdekoli, a to nejen jako nezbytný doplněk, ale také jako dekorace. Zajímavostí je, že můžete měnit způsob jejich zavěšení z vertikálního na horizontální a naopak, takže svůj interiér kdykoli můžete trochu obměnit! Obdélníková dekorativní zrcadla se osvědčí i v kancelářských prostorách, kde se stanou perfektní ozdobou elegantních místností.

V našem obchodě najdete velký výběr zajímavých obdélníkových zrcadel. Zjistěte, které se nejlépe hodí do vašeho interiéru, a proměňte jej jednoduchým, ale efektním způsobem!