1. Hlavní stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrcadla [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrcadla [descr] =>

  Zrcadla - nepostradatelný prvek všech interiér

  Je téměř nemožné představit si domov, kde by zrcadla úplně chyběla. Jejich úloha totiž překračuje hranice starostlivosti o náš vzhled a sebeprezentaci. Zrcadla totiž mají nejen praktický význam, ale také estetický a dekorativní charakter. Umí opticky rozšířit prostor, dodat mu neopakovatelnou atmosféru, styl a eleganci. Zrcadla se navíc snadno zařadí do jakéhokoli typu interiéru, ať už jde o minimalismus, boho styl nebo klasickou eleganci s tlumenými odstíny. Jednoduše řečeno, zrcadla jsou neodmyslitelným prvkem každého domova!

   

  V našem internetovém obchodě nabízíme široký výběr zrcadel, která se hodí do různých interiérů a odpovídají potřebám každého prostoru. Nezáleží na tom, zda hledáte zrcadlo do koupelny, ložnice, obývacího pokoje či předsíně, u nás najdete zrcadla pro každou situaci a vkus.

  Zrcadla - magický prvek, který proměňuje každý prostor

  Zrcadla se stávají klíčovým prvkem v různých místnostech našich domovů a jejich význam se mnohonásobně rozšiřuje. V koupelnách jsou naprosto nezbytná pro osobní hygienu, líčení nebo úpravu účesu. Zároveň však zrcadla hrají estetickou roli, která mění celkovou atmosféru prostoru.

  V obývacím pokoji či jídelně mohou sloužit jako fascinující dekorativní prvek, který současně opticky rozšiřuje místnost a odráží světlo, čímž vytváří příjemnou a svěží atmosféru. Zrcadla také dodávají hloubku a zajímavost interiéru, čímž ho obohacují a zvýrazňují jednotlivé prvky zařízení.

  Ve vstupní hale, umístěná zrcadla nám poskytují příležitost si poslední kontrolu našeho vzhledu před odchodem z domova a zároveň přispívají k estetice prostoru, který nás vítá po návratu.

  Kromě své praktické a estetické funkce mohou zrcadla také plnit účel psychologický. Reflektují naše pocity a emoce, a tím nám pomáhají lépe se poznat a rozvíjet osobní sebevědomí.

  V našem sortimentu naleznete zrcadla, která dokážou proměnit a oživit každý prostor - od koupelny přes obývací pokoj až po vstupní halu, které se stávají nejen funkčním, ale také magickým prvkem vašeho domova.

  Při výběru zrcadla je třeba zohlednit jeho účel, velikost, tvar a styl. Můžete si vybrat z celé řady materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou posloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

   

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obch

  Zrcadla - klíč k dokonalé harmonii vašeho interiéru

  Při výběru zrcadla je důležité zvážit jeho účel, rozměry, tvar a styl, který bude ladit s vaším interiérem. Naší trh nabízí celou škálu materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení, od klasických až po moderní nebo minimalistické bez rámečků. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou sloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obchodě naleznete široký výběr zrcadel, které zohledňují nejen praktickou funkci, ale také estetickou hodnotu.

  Můžete si vybrat mezi různými tvary, jako jsou obdélníková, oválná nebo kulatá zrcadla, která se hodí do různých prostor a ladí s různými styly zařízení. Zrcadla s neobvyklými tvary, jako jsou geometrické nebo asymetrické, mohou být skvělým dekorativním prvkem, který přidává osobitost a originalitu do vašeho interiéru.

   

  Nezapomeňte také zvážit doplňky, jako jsou osvětlení, které mohou zrcadlu přidat další funkčnost a zároveň zdůraznit jeho krásu. Osvětlená zrcadla mohou být zvláště užitečná v koupelnách nebo při líčení.

   

  Nenechte se omezit pouze svou fantazií a objevte širokou škálu možností, které vám nabízíme, ať už hledáte zrcadlo pro koupelnu, obývací pokoj, ložnici nebo jakýkoliv jiný prostor. V našem obchodě naleznete zrcadla, která dokonale splní vaše přání a stanou se nezbytnou součástí vašeho interiéru.

  [descr_short] =>

  Objevte sílu fantazie a proměňte svůj domov. Zrcadla jsou nejen estetickým prvkem, ale také magickým nástrojem, který může oživit váš interiér a otevřít dveře k neomezeným možnostem. Vytvářejí iluzi prostornějších a světlejších místností a přinášejí nový rozměr do vašeho domova.

  Experimentujte se zrcadly různých tvarů, velikostí a stylů, abyste vytvořili unikátní kompozice, které odrážejí vaši osobnost a vkus. Nechte se unést svou fantazií a použijte zrcadla jako kouzelný nástroj k vytvoření atmosféry plné tajemství a kouzla. Objevte neomezenou magii zrcadel a proměňte svůj domov v místo, kde se snoubí realita s vaší představivostí.

  [descr_extra] => [meta_title] => Dekorativní nástěnná zrcadla - Obchod Zrcadlomat.cz [meta_descr] => Objevte novou kolekci moderních nástěnných zrcadel. Nabízíme mnoho velikostí, různých tvarů a typů rámů. Podívejte se na to online! [meta_keywords] => [link] => /zrcadla [link_rewrite] => /zrcadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrcadla
 4. Array ( [cid] => 1432 [parent] => 565 [level] => 3 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2022-09-19 11:40:53 [number] => 6 [path] => 1,559,565 [name] => Obdélníková zrcadla [pagename] => [subname] => [h1name] => Obdélníková zrcadla [descr] =>

  Obdélníkové dekorativní zrcadlo

  Neexistuje místnost, do které by se zrcadlo nehodilo. A co víc – v mnoha případech je nepostradatelné! Kromě praktického účelu však může být také skvělou dekorací a alternativou k obrazům, které se někdy opravdu obtížně dají sladit s vybavením pokoje. Obdélníkové zrcadlo si však vždy najde své opodstatnění – bude odrážet světlo, které místnost rozjasní, opticky zvětší prostor, a především vám vždy umožní vypadat skvěle – bez zrcadla to nejde! Obdélníkové závěsné zrcadlo se skvěle hodí na úzkou stěnu na chodbě nebo na dveře šatní skříně, naproti tomu zrcadla v dekorativních rámech jsou ideální pro ozdobení stěny v obývacím pokoji. Vypadají skvěle i nad kuchyňským stolem. Vhodně zvolené dekorativní obdélníkové zrcadlo změní vzhled každého interiéru a dodá mu styl a zajímavý charakter. Lze je zavěsit svisle nebo vodorovně, s mírným náklonem nebo pevně připevnit ke stěně. Výběr je obrovský, stejně jako možností využití zrcadla na stěně, například vytvořením zajímavé koláže z různých velikostí nebo jejich zavěšením mezi obrazy.

  Obdélníková koupelnová zrcadla

  Malá koupelna? Velká koupelna? Na velikosti vaší koupelny nezáleží, protože pro každou koupelnu se najde dekorativní obdélníkové zrcadlo, které poskytne skutečné potěšení při všech rituálech péče o tělo. Stylová obdélníková zrcadla do koupelny jsou dokonalou ozdobou vašeho prostoru, takže nemusíte investovat do prostorově náročných doplňků – stačí zvolit správný rám a získáte působivé spojení příjemného s užitečným. Velká obdélníková zrcadla úžasně zvětší malou koupelnu, zatímco malá zrcadla budou ideálním pomocníkem při líčení a péči o pleť. Obdélníková nástěnná zrcadla se osvědčí v klasickém i moderním uspořádání. Jednoduchá forma a nadčasový tvar umožňují jejich použití doslova kdekoli, a to nejen jako nezbytný doplněk, ale také jako dekorace. Zajímavostí je, že můžete měnit způsob jejich zavěšení z vertikálního na horizontální a naopak, takže svůj interiér kdykoli můžete trochu obměnit! Obdélníková dekorativní zrcadla se osvědčí i v kancelářských prostorách, kde se stanou perfektní ozdobou elegantních místností.

  V našem obchodě najdete velký výběr zajímavých obdélníkových zrcadel. Zjistěte, které se nejlépe hodí do vašeho interiéru, a proměňte jej jednoduchým, ale efektním způsobem!

  [descr_short] =>

  Klasika se vždy obhájí. Pokud tedy nevíte, jaké zrcadlo si vybrat, pak zcela jistě dokonale splní svůj účel dekorativní obdélníkové zrcadlo. Bude to zajímavá dekorace, která zároveň poskytne ideální příležitost ke každodennímu prohlížení a užívání si svého vlastního odrazu. Obdélníkové zrcadlo, zdánlivě jednoduché, a přesto nejoblíbenější, se osvědčí v každé místnosti a v jakémkoli uspořádání.

  [descr_extra] => [meta_title] => Obdélníková a čtvercová závěsná zrcadla [meta_descr] => Vyberte si obdélníkové nebo čtvercové zrcadlo do svého bytu. Široký výběr: bílý nebo černý rám, dekorativní potisk, podsvícená – prohlédněte si je všechny! [meta_keywords] => [link] => /obdelnikova-zrcadla [link_rewrite] => /obdelnikova-zrcadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Obdélníková zrcadla

Obdélníková zrcadla

Klasika se vždy obhájí. Pokud tedy nevíte, jaké zrcadlo si vybrat, pak zcela jistě dokonale splní svůj účel dekorativní obdélníkové zrcadlo. Bude to zajímavá dekorace, která zároveň poskytne ideální příležitost ke každodennímu prohlížení a užívání si svého vlastního odrazu. Obdélníkové zrcadlo, zdánlivě jednoduché, a přesto nejoblíbenější, se osvědčí v každé místnosti a v jakémkoli uspořádání.

Výsledek: 20

Obdélníkové dekorativní zrcadlo

Neexistuje místnost, do které by se zrcadlo nehodilo. A co víc – v mnoha případech je nepostradatelné! Kromě praktického účelu však může být také skvělou dekorací a alternativou k obrazům, které se někdy opravdu obtížně dají sladit s vybavením pokoje. Obdélníkové zrcadlo si však vždy najde své opodstatnění – bude odrážet světlo, které místnost rozjasní, opticky zvětší prostor, a především vám vždy umožní vypadat skvěle – bez zrcadla to nejde! Obdélníkové závěsné zrcadlo se skvěle hodí na úzkou stěnu na chodbě nebo na dveře šatní skříně, naproti tomu zrcadla v dekorativních rámech jsou ideální pro ozdobení stěny v obývacím pokoji. Vypadají skvěle i nad kuchyňským stolem. Vhodně zvolené dekorativní obdélníkové zrcadlo změní vzhled každého interiéru a dodá mu styl a zajímavý charakter. Lze je zavěsit svisle nebo vodorovně, s mírným náklonem nebo pevně připevnit ke stěně. Výběr je obrovský, stejně jako možností využití zrcadla na stěně, například vytvořením zajímavé koláže z různých velikostí nebo jejich zavěšením mezi obrazy.

Obdélníková koupelnová zrcadla

Malá koupelna? Velká koupelna? Na velikosti vaší koupelny nezáleží, protože pro každou koupelnu se najde dekorativní obdélníkové zrcadlo, které poskytne skutečné potěšení při všech rituálech péče o tělo. Stylová obdélníková zrcadla do koupelny jsou dokonalou ozdobou vašeho prostoru, takže nemusíte investovat do prostorově náročných doplňků – stačí zvolit správný rám a získáte působivé spojení příjemného s užitečným. Velká obdélníková zrcadla úžasně zvětší malou koupelnu, zatímco malá zrcadla budou ideálním pomocníkem při líčení a péči o pleť. Obdélníková nástěnná zrcadla se osvědčí v klasickém i moderním uspořádání. Jednoduchá forma a nadčasový tvar umožňují jejich použití doslova kdekoli, a to nejen jako nezbytný doplněk, ale také jako dekorace. Zajímavostí je, že můžete měnit způsob jejich zavěšení z vertikálního na horizontální a naopak, takže svůj interiér kdykoli můžete trochu obměnit! Obdélníková dekorativní zrcadla se osvědčí i v kancelářských prostorách, kde se stanou perfektní ozdobou elegantních místností.

V našem obchodě najdete velký výběr zajímavých obdélníkových zrcadel. Zjistěte, které se nejlépe hodí do vašeho interiéru, a proměňte jej jednoduchým, ale efektním způsobem!