Tvar
Obdélníková zrcadla
Kulatá zrcadla
Velikost
Malá zrcadla
Velká zrcadla
Rozměry (obdélníkové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozměry (kulaté)
Ø 40 cm
Ø 50 cm
Ø 60 cm
Ø 70 cm
Ø 80 cm
Ø 90 cm
Ø 100 cm

Zrcadla v bílém rámu

Někteří tvrdí, že bílá není barva. Podle jiných je to ta nejlepší barva – je elegantní, jednoduchá, univerzální a nadčasová. Jedno víme jistě – zrcadlo v bílém rámu je skutečným hitem, a to odjakživa a navždy. Hodí se do každé místnosti a k jakémukoli uspořádání, nejen jako nezbytné vybavení, ale především jako krásný, stylový a klasický doplněk.

Výsledek: 12

Zrcadlo v bílém rámu do obývacího pokoje

Pokud si nevíte rady, je zcela zjevné, že bílá barva se dokáže vždy obhájit. Proto jsou zrcadla s bílým rámem tak oblíbená a jsou oblíbenou volbou jak do koupelen, tak i do obývacích pokojů. Závěsná bílá zrcadla jsou skvělou dekorací na stěnu – mohou zajímavě kontrastovat s jejími tmavými barvami, nebo se stát téměř neviditelnými, což je ideální v minimalistickém pojetí interiéru. Zrcadla s bílým rámem bez ohledu na velikost působí lehce a jemně, a hlavně velmi elegantně. Díky univerzální barvě budou vždy trendy, i když se změní koncepce výzdoby interiéru. Zrcadlo v bílém dřevěném rámu se skvěle hodí do klasického obývacího pokoje nad komodu nebo pohovku, ačkoli existují i jiné varianty – do moderního interiéru můžete zvolit bílé zrcadlo v plastovém rámu, které dokonale zapadne do interiéru, zejména pokud má rám mírný lesk.

Moderní zrcadla s bílým rámem

Zdaleka největší výhodou zrcadel s bílým rámem je jejich nadčasovost. Bez ohledu na to, jak moc se změní vaše vybavení nebo výzdoba interiéru – díky zrcadlu s bílým rámem jej nebudete muset nahrazovat jiným modelem. Lze jej totiž přizpůsobit jakémukoli uspořádání, anebo třeba pověsit do jiné místnosti, přičemž je zaručeno, že se tam také bude hodit. Zrcadla v bílých rámech jako dekorativní prvek také trochu rozjasní interiér – jsou jemná a lehká a bílá barva vždy působí dojmem čistoty. Zrcadlo s bílým rámem je zkrátka elegantní. Nemusíte se bát, že by dominovalo ostatním doplňkům nebo spolu s obrazy a fotografiemi na stěnách zdůrazňovalo dojem okázalosti a chaosu. Právě naopak, mezi množstvím barevných doplňků bude takové zrcadlo působit velmi vkusně, a navíc půjde o velmi bezpečné řešení právě v případě, že se rozhodnete pro velké množství a rozmanitost dekorací. Je totiž třeba mít na paměti, že se v něm stále něco odráží, a tím vzniká i jakýsi dojem dalších vzorů a barev.

Různé varianty zrcadel v bílých rámech

Obdélníkové zrcadlo v bílém rámu nebo kulaté bílé zrcadlo? Výběr je obtížný, ale naštěstí každý bude správný, protože zrcadla s bílým rámem vypadají zkrátka dobře, ať už mají jakýkoli tvar. Obdélníková bílá zrcadla patří ke klasice, která se hodí do každé místnosti a poskytuje pohodlí. Kulatá zrcadla jsou o něco originálnější a tvoří zajímavou dekoraci, zejména pokud jich vedle sebe visí několik v různých velikostech. Skvěle se osvědčí jak v obývacím pokoji, tak i v koupelně.

 

Když už víme, že bílá je vždy dokonalá, jaký tvar zrcadla se do vašeho interiéru hodí lépe? V našem obchodě najdete spoustu modelů zajímavých zrcadel v bílých rámech. Vyberte si ten nejlepší a užijte si jedinečný design.