O firmě

Zrcadlomat.cz je profesionální výrobní společnost s více než 10 lety zkušeností v oboru interiérového designu. Naši vášeň pro dekorace sdílíme jak na domácím, tak i na mezinárodním trhu. Naším nejsilnějším pilířem jsou lidé – specialisté v oblasti výroby, logistiky a zákaznického servisu. Díky nim můžeme našim zákazníkům každý den dodávat vysoce kvalitní zrcadla, která se stávají ozdobou jejich prostor.


Vytváříme estetická dekorativní zrcadla, která budou vypadat skvěle v každé místnosti – od těch, která jsou navržena v klasickém stylu, přes zrcadla inspirovaná skandinávským designem, až po kousky vhodné pro podkrovní a moderní prostory. Rozmanitost barev a stylů v kombinaci s vysokou kvalitou materiálů činí naše zrcadla jedinečnými.


Nabízíme kulatá zrcadla, zrcadla v rámech, koupelnová zrcadla a mnoho dalších. Nabídku pravidelně rozšiřujeme a doufáme, že každý z našich zákazníků u nás najde přesně to zrcadlo, které potřebuje. Prohlédněte si náš obchod a zjistěte, kolik produktů nabízíme.