Zrcadla do obývacího pokoje

Tvar
Obdélníková zrcadla
Kulatá zrcadla
Nepravidelné
Velikost
Malá zrcadla
Velká zrcadla
Rozměry (obdélníkové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozměry (kulaté)
Ø 40 cm
Ø 50 cm
Ø 60 cm
Ø 70 cm
Ø 80 cm
Ø 90 cm
Ø 100 cm
Rozměry (nepravidelné slzy)
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm

Zrcadla do obývacího pokoje

Výběr dokonalého zrcadla rozhodně není jednoduchý úkol. Jaké zvolit? Dekorativnější nebo možná jednoduché a klasické? Kulaté či obdélníkové? Co třeba s podsvícením? Dilemata se množí, stejně jako ... množství skvělých řešení v podobě stylových zrcadel, která se perfektně osvědčí v každém prostoru! Snadno tedy můžete najít zajímavé zrcadlo do obývacího pokoje, které dodá jeho uspořádání charakter.

Výsledek: 35

Moderní zrcadla do obývacího pokoje

Bez ohledu na to, zda máte rádi vintage a klasické styly, nebo se zaměřujete na modernost a vysoký lesk – pro každý interiér najdete zde vhodné zrcadlo, záleží jen na vašich preferencích. Kulaté zrcadlo do obývacího pokoje jistě učiní místnost o něco modernější a zároveň útulnější – zaoblené tvary zrcadla jsou jemné a vytvářejí příjemné asociace. Zajímavé je, že kulatá zrcadla vypadají velmi originálně a moderně nad komodou, což jistě bude mít vliv na pozitivní vnímání vlastního uspořádání. Klasické obdélníkové zrcadlo do obývacího pokoje naproti tomu prostor opticky zvětší a zároveň bude působit velmi elegantně. Nad velkou komodu nebo pohovku v obývacím pokoji můžete také zavěsit několik zrcadel v různých tvarech a vytvořit tak zajímavou galerii, která bude originální alternativou k fotografiím a obrazům. Jak vidíte – velký výběr znamená spoustu možností.

Stylová zrcadla do obývacího pokoje

Při výběru zrcadla do obývacího pokoje zvažte koupi zrcadla s LED osvětlením – mírné světlo dodá místnosti nádech smyslnosti. Zrcadlo v obývacím pokoji může také plnit pouze dekorativní funkci, pokud je v dekorativním a zajímavém rámu. Může být také zcela minimalistické, bez jakýchkoliv rámů – v takovém případě se stane nadčasovou dekorací, která dokonale zapadne i při změně uspořádání. Za zvážení stojí také zrcadlo s potiskem, které – v případě minimalismu a zachování jednoduchosti výzdoby – bude velmi originálním zdůrazněním, které interiér mírně oživí a jistě upoutá pozornost.
V našem obchodě najdete nejlepší zrcadla do obývacího pokoje i dalších prostor. Bez ohledu na uspořádání si každý zde najde něco pro sebe!