1. Hlavní stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrcadla [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrcadla [descr] =>

  Zrcadla - nepostradatelný prvek všech interiér

  Je téměř nemožné představit si domov, kde by zrcadla úplně chyběla. Jejich úloha totiž překračuje hranice starostlivosti o náš vzhled a sebeprezentaci. Zrcadla totiž mají nejen praktický význam, ale také estetický a dekorativní charakter. Umí opticky rozšířit prostor, dodat mu neopakovatelnou atmosféru, styl a eleganci. Zrcadla se navíc snadno zařadí do jakéhokoli typu interiéru, ať už jde o minimalismus, boho styl nebo klasickou eleganci s tlumenými odstíny. Jednoduše řečeno, zrcadla jsou neodmyslitelným prvkem každého domova!

   

  V našem internetovém obchodě nabízíme široký výběr zrcadel, která se hodí do různých interiérů a odpovídají potřebám každého prostoru. Nezáleží na tom, zda hledáte zrcadlo do koupelny, ložnice, obývacího pokoje či předsíně, u nás najdete zrcadla pro každou situaci a vkus.

  Zrcadla - magický prvek, který proměňuje každý prostor

  Zrcadla se stávají klíčovým prvkem v různých místnostech našich domovů a jejich význam se mnohonásobně rozšiřuje. V koupelnách jsou naprosto nezbytná pro osobní hygienu, líčení nebo úpravu účesu. Zároveň však zrcadla hrají estetickou roli, která mění celkovou atmosféru prostoru.

  V obývacím pokoji či jídelně mohou sloužit jako fascinující dekorativní prvek, který současně opticky rozšiřuje místnost a odráží světlo, čímž vytváří příjemnou a svěží atmosféru. Zrcadla také dodávají hloubku a zajímavost interiéru, čímž ho obohacují a zvýrazňují jednotlivé prvky zařízení.

  Ve vstupní hale, umístěná zrcadla nám poskytují příležitost si poslední kontrolu našeho vzhledu před odchodem z domova a zároveň přispívají k estetice prostoru, který nás vítá po návratu.

  Kromě své praktické a estetické funkce mohou zrcadla také plnit účel psychologický. Reflektují naše pocity a emoce, a tím nám pomáhají lépe se poznat a rozvíjet osobní sebevědomí.

  V našem sortimentu naleznete zrcadla, která dokážou proměnit a oživit každý prostor - od koupelny přes obývací pokoj až po vstupní halu, které se stávají nejen funkčním, ale také magickým prvkem vašeho domova.

  Při výběru zrcadla je třeba zohlednit jeho účel, velikost, tvar a styl. Můžete si vybrat z celé řady materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou posloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

   

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obch

  Zrcadla - klíč k dokonalé harmonii vašeho interiéru

  Při výběru zrcadla je důležité zvážit jeho účel, rozměry, tvar a styl, který bude ladit s vaším interiérem. Naší trh nabízí celou škálu materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení, od klasických až po moderní nebo minimalistické bez rámečků. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou sloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obchodě naleznete široký výběr zrcadel, které zohledňují nejen praktickou funkci, ale také estetickou hodnotu.

  Můžete si vybrat mezi různými tvary, jako jsou obdélníková, oválná nebo kulatá zrcadla, která se hodí do různých prostor a ladí s různými styly zařízení. Zrcadla s neobvyklými tvary, jako jsou geometrické nebo asymetrické, mohou být skvělým dekorativním prvkem, který přidává osobitost a originalitu do vašeho interiéru.

   

  Nezapomeňte také zvážit doplňky, jako jsou osvětlení, které mohou zrcadlu přidat další funkčnost a zároveň zdůraznit jeho krásu. Osvětlená zrcadla mohou být zvláště užitečná v koupelnách nebo při líčení.

   

  Nenechte se omezit pouze svou fantazií a objevte širokou škálu možností, které vám nabízíme, ať už hledáte zrcadlo pro koupelnu, obývací pokoj, ložnici nebo jakýkoliv jiný prostor. V našem obchodě naleznete zrcadla, která dokonale splní vaše přání a stanou se nezbytnou součástí vašeho interiéru.

  [descr_short] =>

  Objevte sílu fantazie a proměňte svůj domov. Zrcadla jsou nejen estetickým prvkem, ale také magickým nástrojem, který může oživit váš interiér a otevřít dveře k neomezeným možnostem. Vytvářejí iluzi prostornějších a světlejších místností a přinášejí nový rozměr do vašeho domova.

  Experimentujte se zrcadly různých tvarů, velikostí a stylů, abyste vytvořili unikátní kompozice, které odrážejí vaši osobnost a vkus. Nechte se unést svou fantazií a použijte zrcadla jako kouzelný nástroj k vytvoření atmosféry plné tajemství a kouzla. Objevte neomezenou magii zrcadel a proměňte svůj domov v místo, kde se snoubí realita s vaší představivostí.

  [descr_extra] => [meta_title] => Dekorativní nástěnná zrcadla - Obchod Zrcadlomat.cz [meta_descr] => Objevte novou kolekci moderních nástěnných zrcadel. Nabízíme mnoho velikostí, různých tvarů a typů rámů. Podívejte se na to online! [meta_keywords] => [link] => /zrcadla [link_rewrite] => /zrcadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrcadla
 4. Array ( [cid] => 596 [parent] => 564 [level] => 3 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-20 01:48:31 [number] => 4 [path] => 1,559,564 [name] => Zrcadla do obývacího pokoje [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrcadla do obývacího pokoje [descr] =>

  Moderní zrcadla do obývacího pokoje

  Bez ohledu na to, zda máte rádi vintage a klasické styly, nebo se zaměřujete na modernost a vysoký lesk – pro každý interiér najdete zde vhodné zrcadlo, záleží jen na vašich preferencích. Kulaté zrcadlo do obývacího pokoje jistě učiní místnost o něco modernější a zároveň útulnější – zaoblené tvary zrcadla jsou jemné a vytvářejí příjemné asociace. Zajímavé je, že kulatá zrcadla vypadají velmi originálně a moderně nad komodou, což jistě bude mít vliv na pozitivní vnímání vlastního uspořádání. Klasické obdélníkové zrcadlo do obývacího pokoje naproti tomu prostor opticky zvětší a zároveň bude působit velmi elegantně. Nad velkou komodu nebo pohovku v obývacím pokoji můžete také zavěsit několik zrcadel v různých tvarech a vytvořit tak zajímavou galerii, která bude originální alternativou k fotografiím a obrazům. Jak vidíte – velký výběr znamená spoustu možností.

  Stylová zrcadla do obývacího pokoje

  Při výběru zrcadla do obývacího pokoje zvažte koupi zrcadla s LED osvětlením – mírné světlo dodá místnosti nádech smyslnosti. Zrcadlo v obývacím pokoji může také plnit pouze dekorativní funkci, pokud je v dekorativním a zajímavém rámu. Může být také zcela minimalistické, bez jakýchkoliv rámů – v takovém případě se stane nadčasovou dekorací, která dokonale zapadne i při změně uspořádání. Za zvážení stojí také zrcadlo s potiskem, které – v případě minimalismu a zachování jednoduchosti výzdoby – bude velmi originálním zdůrazněním, které interiér mírně oživí a jistě upoutá pozornost.
  V našem obchodě najdete nejlepší zrcadla do obývacího pokoje i dalších prostor. Bez ohledu na uspořádání si každý zde najde něco pro sebe!

   

  [descr_short] =>

  Výběr dokonalého zrcadla rozhodně není jednoduchý úkol. Jaké zvolit? Dekorativnější nebo možná jednoduché a klasické? Kulaté či obdélníkové? Co třeba s podsvícením? Dilemata se množí, stejně jako ... množství skvělých řešení v podobě stylových zrcadel, která se perfektně osvědčí v každém prostoru! Snadno tedy můžete najít zajímavé zrcadlo do obývacího pokoje, které dodá jeho uspořádání charakter.

  [descr_extra] => [meta_title] => Zrcadla do obývacího pokoje na stěnu, nad pohovku [meta_descr] => Zrcadla do obývacího pokoje – vyberte si velikost a barvu rámu. Perfektní nad komodu nebo nad pohovku v obývacím pokoji. Objednávejte on-line! [meta_keywords] => [link] => /zrcadla-do-obyvaciho-pokoje [link_rewrite] => /zrcadla-do-obyvaciho-pokoje [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] =>

  Lustra do salonu

  [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Zrcadla do obývacího pokoje

Lustra do salonu

Tvar
Obdélníková zrcadla
Kulatá zrcadla
Oválný
Nepravidelné
Velikost
Malá zrcadla
Velká zrcadla
Rozměry (obdélníkové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozměry (kulaté)
Ø 40 cm
Ø 50 cm
Ø 60 cm
Ø 70 cm
Ø 80 cm
Ø 90 cm
Ø 100 cm
Rozměry (oválné)
40x70 cm
46x80 cm
52x90 cm
58x100 cm
Rozměry (nepravidelné slzy)
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm

Zrcadla do obývacího pokoje

Výběr dokonalého zrcadla rozhodně není jednoduchý úkol. Jaké zvolit? Dekorativnější nebo možná jednoduché a klasické? Kulaté či obdélníkové? Co třeba s podsvícením? Dilemata se množí, stejně jako ... množství skvělých řešení v podobě stylových zrcadel, která se perfektně osvědčí v každém prostoru! Snadno tedy můžete najít zajímavé zrcadlo do obývacího pokoje, které dodá jeho uspořádání charakter.

Výsledek: 39

Moderní zrcadla do obývacího pokoje

Bez ohledu na to, zda máte rádi vintage a klasické styly, nebo se zaměřujete na modernost a vysoký lesk – pro každý interiér najdete zde vhodné zrcadlo, záleží jen na vašich preferencích. Kulaté zrcadlo do obývacího pokoje jistě učiní místnost o něco modernější a zároveň útulnější – zaoblené tvary zrcadla jsou jemné a vytvářejí příjemné asociace. Zajímavé je, že kulatá zrcadla vypadají velmi originálně a moderně nad komodou, což jistě bude mít vliv na pozitivní vnímání vlastního uspořádání. Klasické obdélníkové zrcadlo do obývacího pokoje naproti tomu prostor opticky zvětší a zároveň bude působit velmi elegantně. Nad velkou komodu nebo pohovku v obývacím pokoji můžete také zavěsit několik zrcadel v různých tvarech a vytvořit tak zajímavou galerii, která bude originální alternativou k fotografiím a obrazům. Jak vidíte – velký výběr znamená spoustu možností.

Stylová zrcadla do obývacího pokoje

Při výběru zrcadla do obývacího pokoje zvažte koupi zrcadla s LED osvětlením – mírné světlo dodá místnosti nádech smyslnosti. Zrcadlo v obývacím pokoji může také plnit pouze dekorativní funkci, pokud je v dekorativním a zajímavém rámu. Může být také zcela minimalistické, bez jakýchkoliv rámů – v takovém případě se stane nadčasovou dekorací, která dokonale zapadne i při změně uspořádání. Za zvážení stojí také zrcadlo s potiskem, které – v případě minimalismu a zachování jednoduchosti výzdoby – bude velmi originálním zdůrazněním, které interiér mírně oživí a jistě upoutá pozornost.
V našem obchodě najdete nejlepší zrcadla do obývacího pokoje i dalších prostor. Bez ohledu na uspořádání si každý zde najde něco pro sebe!