Tvar
Obdélníková zrcadla
Kulatá zrcadla
Velikost
Malá zrcadla
Velká zrcadla
Rozměry (obdélníkové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozměry (kulaté)
Ø 40 cm
Ø 50 cm
Ø 60 cm
Ø 70 cm
Ø 80 cm
Ø 90 cm
Ø 100 cm

Zrcadla v černém rámu

Tajemná, elegantní, nadčasová – taková je černá barva. Proto je tak oblíbená – hodí se kdykoli, kamkoli a k čemukoli a má to „něco“ v sobě. Černá noc, černá káva, malá černá, zrcadlo v černém rámu… To je ono! Zrcadla s černým rámem jsou zdánlivě jednoduchým, ale velmi zajímavým doplňkem interiéru. Každé místnosti dodají jedinečný charakter.

Výsledek: 12

Stylová zrcadla v černém rámu

Proč zvolit zrcadla s černými rámy? Především pro jejich univerzální charakter, díky němuž se skvěle hodí do každého interiéru bez ohledu na jeho uspořádání. Jsou ideální do obývacího pokoje, ať už si vyberete obdélníkové nebo kulaté černé zrcadlo, kde dodají místnosti eleganci a styl. Hodí se také do šatny, nad toaletní stolek nebo třeba do dětského pokoje – černá barva vždy obstojí sama o sobě, protože se k ní hodí všechny ostatní barvy, takže se hodí ke každému interiéru. Proto bez ohledu na to, zda jste příznivci oranžových nebo bílých stěn – zrcadlo v černém rámu bude vždy bezpečným, pohodlným, a navíc velmi vkusným řešením, které vnese do interiéru jedinečnou atmosféru.

Zrcadla do koupelny v černém rámu

Doba bílých, modrých a výhradně světlých koupelen je dávno pryč. Nyní vládne moderna a stále oblíbenější je uspořádání, kde i na malých plochách převládá tmavá barva. Kulaté zrcadlo v černém rámu se proto skvěle hodí do moderní stylové koupelny, kde bude zajímavou a dokonale ladící dekorací i nezbytným doplňkem. Můžete také zvolit klasiku a rozhodnout se pro obdélníkové černé zrcadlo, díky němuž bude vaše koupelna pohodlná a komfortní a poskytne vám široký zorný úhel. Ať už si vyberete jakýkoli tvar zrcadla s černým rámem, každý bude vypadat skvěle!

Elegantní zrcadla s černými rámy

Zrcadla v černém rámu dokonale ladí s ostatními doplňky, ale zároveň jim nedominují a nejsou dalším prvkem, který na sebe strhává pozornost. Naopak, díky své decentnosti a jednoduchosti mohou být doplňkem, který celé uspořádání spojí a svým univerzálním charakterem trochu zklidní. Zrcadla v černém rámu jsou proto skvělým řešením jak pro minimalistické interiéry, kde je důležitá střídmost doplňků, tak pro eklektické nebo nestřídmé interiéry – nebudou pak konkurovat obrazům nebo fotografiím, ale přesto budou vypadat zajímavě. Zrcadlo s černým rámem je také ideální řešení pro ty, kteří mají rádi změnu – ať už se vydáte jakýmkoli směrem, taková dekorace se bude vždy hodit.

 

V našem obchodě najdete velký výběr zrcadel s černým rámem (jak obdélníková, tak i kulatá zrcadla), která jistě dokonale zapadnou do vašeho interiéru. Vyberte si svůj vysněný model a vychutnejte si stylový design.