Tvar
Obdélníková zrcadla
Kulatá zrcadla
Půlkruhová zrcadla
Nepravidelné
Velikost
Malá zrcadla
Velká zrcadla
Rozměry (obdélníkové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozměry (kulaté)
Ø 40 cm
Ø 50 cm
Ø 60 cm
Ø 70 cm
Ø 80 cm
Ø 90 cm
Ø 100 cm
Rozměry (půlkruhové)
25x50 cm
30x60 cm
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm
Rozměry (nepravidelné mraky)
48x48 cm
58x58 cm
68x67 cm
77x77 cm
87x86 cm
97x96 cm
Rozměry (nepravidelné slzy)
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm

Zrcadla s LED podsvícením

To, co vidíme v zrcadle, je do značné míry ovlivněno osvětlením – jeho barvou, intenzitou a také umístěním. Není nic horšího než neustále nastavování lampy, abyste se mohli pohodlně prohlížet nebo provádět různé kosmetické procedury. Proto jsou zrcadla s LED podsvícením ideálním řešením do koupelny nebo na toaletní stolek v ložnici. Komfort, pohodlí a konečně dostatek světla – to je ono!

Výsledek: 28

Koupelnová zrcadla s osvětlením

Koupelna s dobrým světlem je snem každého z nás! Dostupnost přirozeného světla je důležitá, stejně jako světlo, které se do místnosti dostává díky lampám. Několik světelných bodů je pro pohodlné používání koupelny zásadní, ale jejich umístění není vždy tak jednoduché. Která světla jsou nejdůležitější? Samozřejmě ta u zrcadel! Vždyť právě před zrcadlem trávíme většinu času v koupelně, takže jakákoli světla v jeho blízkosti jsou vítaná a dokonce nezbytná. Jak je však vybrat, aby správně osvětlovaly váš obličej? Právě to není tak snadné! Můžete si však usnadnit život a vybrat si podsvícené zrcadlo do koupelny, které vyřeší všechny problémy. U těchto modelů je LED světlo nedílnou součástí zrcadla a jeho barva a intenzita jsou ideální pro každodenní rutinu, nemusíte tedy přemýšlet o dalších nastaveních. Kromě toho není potřeba žádný další prostor pro další svítidla – takže není problém vybrat výrobek, který se bude nejlépe hodit. Zrcadlo s LED osvětlením je mimořádně pohodlné a vysoce funkční řešení, a protože je plně osvětlené, poskytuje dokonalý, přirozený obraz, takže všechny kosmetické procedury lze provádět s naprostou přesností.

 

Kulatá zrcadla s osvětlením do koupelny

Podsvícená LED zrcadla jsou moderním řešením pro každou koupelnu. Jsou ideální, když nám záleží na každém kousku stěny, tedy v malých místnostech. Díky zrcadlům s podsvícením není třeba totiž obětovat místo pro další svítidla. Velmi zajímavě však budou působit i ve velkých místnostech, zejména pokud zavěsíte dva vedle sebe. Zrcadla kulatého tvaru dodávají interiéru pocit útulnosti a světla, jsou velmi dekorativní a lze je považovat i za zajímavou dekoraci. Podsvícená LED zrcadla vypadají navzdory svému jednoduchému a nadčasovému designu velmi stylově a moderně, a proto budou působit obzvlášť originálně a stanou se nezbytným prvkem interiéru. Zároveň je lze použít v různých uspořádáních, jak klasických, tak i poněkud více avantgardních.

 

Zrcadlo s LED podsvícením nejen do koupelny

Díky nadčasovému designu lze závěsná podsvícená zrcadla umístit nejen do koupelny, ale i do ložnice. Umístěné nad toaletním stolkem budou také velmi pohodlným a zároveň stylovým řešením, které do ložnice vnese útulnou a smyslnou atmosféru. Za zmínku stojí, že koupelnová zrcadla s osvětlením se hodí i do dětského pokoje, například nad komodu. Díky měkkému světlu pak budou skvělou alternativou k nočním lampičkám a zároveň zajímavě ozdobí místnost. Jak vidíte, existuje spousta možností použití koupelnového zrcadla s osvětlením a vše závisí na vlastní vynalézavosti a způsobu uspořádání.

 

V našem obchodě najdete spoustu designových zrcadel do koupelen s LED podsvícením. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si to nejlepší zrcadlo pro svůj interiér.