1. Hlavní stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrcadla [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrcadla [descr] =>

  Zrcadla - nepostradatelný prvek všech interiér

  Je téměř nemožné představit si domov, kde by zrcadla úplně chyběla. Jejich úloha totiž překračuje hranice starostlivosti o náš vzhled a sebeprezentaci. Zrcadla totiž mají nejen praktický význam, ale také estetický a dekorativní charakter. Umí opticky rozšířit prostor, dodat mu neopakovatelnou atmosféru, styl a eleganci. Zrcadla se navíc snadno zařadí do jakéhokoli typu interiéru, ať už jde o minimalismus, boho styl nebo klasickou eleganci s tlumenými odstíny. Jednoduše řečeno, zrcadla jsou neodmyslitelným prvkem každého domova!

   

  V našem internetovém obchodě nabízíme široký výběr zrcadel, která se hodí do různých interiérů a odpovídají potřebám každého prostoru. Nezáleží na tom, zda hledáte zrcadlo do koupelny, ložnice, obývacího pokoje či předsíně, u nás najdete zrcadla pro každou situaci a vkus.

  Zrcadla - magický prvek, který proměňuje každý prostor

  Zrcadla se stávají klíčovým prvkem v různých místnostech našich domovů a jejich význam se mnohonásobně rozšiřuje. V koupelnách jsou naprosto nezbytná pro osobní hygienu, líčení nebo úpravu účesu. Zároveň však zrcadla hrají estetickou roli, která mění celkovou atmosféru prostoru.

  V obývacím pokoji či jídelně mohou sloužit jako fascinující dekorativní prvek, který současně opticky rozšiřuje místnost a odráží světlo, čímž vytváří příjemnou a svěží atmosféru. Zrcadla také dodávají hloubku a zajímavost interiéru, čímž ho obohacují a zvýrazňují jednotlivé prvky zařízení.

  Ve vstupní hale, umístěná zrcadla nám poskytují příležitost si poslední kontrolu našeho vzhledu před odchodem z domova a zároveň přispívají k estetice prostoru, který nás vítá po návratu.

  Kromě své praktické a estetické funkce mohou zrcadla také plnit účel psychologický. Reflektují naše pocity a emoce, a tím nám pomáhají lépe se poznat a rozvíjet osobní sebevědomí.

  V našem sortimentu naleznete zrcadla, která dokážou proměnit a oživit každý prostor - od koupelny přes obývací pokoj až po vstupní halu, které se stávají nejen funkčním, ale také magickým prvkem vašeho domova.

  Při výběru zrcadla je třeba zohlednit jeho účel, velikost, tvar a styl. Můžete si vybrat z celé řady materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou posloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

   

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obch

  Zrcadla - klíč k dokonalé harmonii vašeho interiéru

  Při výběru zrcadla je důležité zvážit jeho účel, rozměry, tvar a styl, který bude ladit s vaším interiérem. Naší trh nabízí celou škálu materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení, od klasických až po moderní nebo minimalistické bez rámečků. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou sloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obchodě naleznete široký výběr zrcadel, které zohledňují nejen praktickou funkci, ale také estetickou hodnotu.

  Můžete si vybrat mezi různými tvary, jako jsou obdélníková, oválná nebo kulatá zrcadla, která se hodí do různých prostor a ladí s různými styly zařízení. Zrcadla s neobvyklými tvary, jako jsou geometrické nebo asymetrické, mohou být skvělým dekorativním prvkem, který přidává osobitost a originalitu do vašeho interiéru.

   

  Nezapomeňte také zvážit doplňky, jako jsou osvětlení, které mohou zrcadlu přidat další funkčnost a zároveň zdůraznit jeho krásu. Osvětlená zrcadla mohou být zvláště užitečná v koupelnách nebo při líčení.

   

  Nenechte se omezit pouze svou fantazií a objevte širokou škálu možností, které vám nabízíme, ať už hledáte zrcadlo pro koupelnu, obývací pokoj, ložnici nebo jakýkoliv jiný prostor. V našem obchodě naleznete zrcadla, která dokonale splní vaše přání a stanou se nezbytnou součástí vašeho interiéru.

  [descr_short] =>

  Objevte sílu fantazie a proměňte svůj domov. Zrcadla jsou nejen estetickým prvkem, ale také magickým nástrojem, který může oživit váš interiér a otevřít dveře k neomezeným možnostem. Vytvářejí iluzi prostornějších a světlejších místností a přinášejí nový rozměr do vašeho domova.

  Experimentujte se zrcadly různých tvarů, velikostí a stylů, abyste vytvořili unikátní kompozice, které odrážejí vaši osobnost a vkus. Nechte se unést svou fantazií a použijte zrcadla jako kouzelný nástroj k vytvoření atmosféry plné tajemství a kouzla. Objevte neomezenou magii zrcadel a proměňte svůj domov v místo, kde se snoubí realita s vaší představivostí.

  [descr_extra] => [meta_title] => Dekorativní nástěnná zrcadla - Obchod Zrcadlomat.cz [meta_descr] => Objevte novou kolekci moderních nástěnných zrcadel. Nabízíme mnoho velikostí, různých tvarů a typů rámů. Podívejte se na to online! [meta_keywords] => [link] => /zrcadla [link_rewrite] => /zrcadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrcadla
 4. Array ( [cid] => 597 [parent] => 564 [level] => 3 [photo_id] => [photo_tab_id] => 1878 [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-20 01:48:51 [number] => 3 [path] => 1,559,564 [name] => Zrcadla do ložnice [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrcadla do ložnice [descr] =>

  Zrcadla na stěnu v ložnici

  Výběr zrcadla do ložnice je omezen pouze vaší představivostí. Může být totiž zarámováno v originálním a moderním rámu, nebo může být zcela bez rámů. Můžete si vybrat kulaté zrcadlo, které je ideální pro moderní interiéry, nebo vsadit na klasiku a vybrat si obdélníkové zrcadlo do ložnice. Každá volba bude dobrá, i když nebude vůbec snadná s tolika možnostmi umožňujícími kombinovat jak potřeby související s účelem zrcadla, tak očekávání, že se stane skvělou ozdobou interiéru, která dokonale nahradí všechny ostatní dekorace.

  Stylové zrcadlo do ložnice

  Zrcadla na stěnu v ložnici mohou zvětšit prostor a rozjasnit ho tím, že budou odrážet přirozené světlo. Proto se skvěle hodí do malých a tmavých ložnic. Mohou mít také jen dekorativní funkcí – v takovém případě stojí za to zaměřit se na rám, který může být velmi dekorativní, a na tvar zrcadla, který upoutá pozornost a dokonale zapadne do uspořádání. Dobrým řešením jsou také zrcadla do ložnice s LED podsvícením. Můžete je zavěsit nad komodu či toaletní stolek, což bude jistě nejen praktické, ale také velmi působivé. Ve večerních hodinách poskytnou jemné světlo a vytvoří v ložnici smyslnou atmosféru. Zrcadlo s podsvícením bude také užitečné při každodenních zkrášlovacích rituálech. Co takhle zavěsit zrcadlo nad postel? V takovém případě bude jednoduché, obdélníkové či několik kulatých zrcadel v různých velikostech vypadat velmi zajímavě a dodá ložnici charakter.

  Moderní zrcadlo do ložnice

  Bez ohledu na to, kam zrcadlo v ložnici zavěsíte – určitě bude nádhernou dekorací. V minimalistickém uspořádání interiéru vhodné zvolit jednoduché zrcadlo obdélníkového tvaru v nadčasovém rámu, v bílé nebo černé barvě. Dokonale se hodí do klidného a tlumeného interiéru, kde zdůrazní eleganci. Zajímavým řešením jsou také zrcadla bez rámu, která jsou zcela univerzální, perfektní pro dveře šatní skříně nebo pro umístění do malého výklenku. Pokud uvažujete o trochu modernějším směru, můžete se rozhodnout pro kulaté LED zrcadlo v ozdobném rámu, které zvýrazní charakter interiéru a dodá mu dynamiku a ještě více stylu. A jaká velikost zrcadla do ložnice bude nejvhodnější? Neexistují zde žádná pravidla – velké zrcadlo krásně místnost prosvětlí a opticky ji zvětší, zatímco malé bude zajímavým, ale decentním doplňkem. Co takhle vytvořit neobvyklou galerii menších zrcadel různých tvarů? To je skvělá volba pro milovníky nevšedních dekorací!

   

  Při výběru zrcadla do ložnice se spolehněte pouze na vlastní vkus. Zrcadlo nad postelí vypadá jistě originálně, zatímco zavěšené na jiné stěně bude praktické a funkční.

   

  A co vy, čím se řídíte při výběru zrcadla do ložnice? Nezáleží na tom, jaký máte důvod – důležité je, že v našem obchodě určitě najdete svůj dokonalý model! Prohlédněte si naši nabídku!

  [descr_short] =>

  Ložnice je oázou klidu, která je určena výhradně k regeneraci a blaženému odpočinku. Často je však také místem pro oblékání, první a poslední zkrášlovací procedury během dne nebo rozjímání daleko od shonu celého domu. Proto je zrcadlo v ložnici nepostradatelným doplňkem interiéru! Vyplatí se vsadit na taková zrcadla, která budou dokonale ladit s jejím charakterem a potřebami její uživatelů.

  [descr_extra] => [meta_title] => Zrcadla do ložnice, nad postel, k toaletnímu stolku [meta_descr] => Krásná a moderní zrcadla do ložnice. Perfektní jako zrcadlo nad postel nebo k toaletnímu stolku anebo nad komodu. Prohlédněte si naši nabídku zrcadel do ložnice! [meta_keywords] => [link] => /zrcadla-do-loznice [link_rewrite] => /zrcadla-do-loznice [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] =>

  Lustra do sypialni

  [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Zrcadla do ložnice

Lustra do sypialni

Tvar
Obdélníková zrcadla
Kulatá zrcadla
Půlkruhová zrcadla
Nepravidelné
Oválný
Velikost
Malá zrcadla
Velká zrcadla
Rozměry (obdélníkové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozměry (kulaté)
Ø 40 cm
Ø 50 cm
Ø 60 cm
Ø 70 cm
Ø 80 cm
Ø 90 cm
Ø 100 cm
Rozměry (nepravidelné mraky)
48x48 cm
58x58 cm
68x67 cm
77x77 cm
87x86 cm
97x96 cm
Rozměry (půlkruhové)
25x50 cm
30x60 cm
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm
Rozměry (oválné)
40x70 cm
46x80 cm
52x90 cm
58x100 cm
Rozměry (nepravidelné slzy)
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm

Zrcadla do ložnice

Ložnice je oázou klidu, která je určena výhradně k regeneraci a blaženému odpočinku. Často je však také místem pro oblékání, první a poslední zkrášlovací procedury během dne nebo rozjímání daleko od shonu celého domu. Proto je zrcadlo v ložnici nepostradatelným doplňkem interiéru! Vyplatí se vsadit na taková zrcadla, která budou dokonale ladit s jejím charakterem a potřebami její uživatelů.

Výsledek: 64

Zrcadla na stěnu v ložnici

Výběr zrcadla do ložnice je omezen pouze vaší představivostí. Může být totiž zarámováno v originálním a moderním rámu, nebo může být zcela bez rámů. Můžete si vybrat kulaté zrcadlo, které je ideální pro moderní interiéry, nebo vsadit na klasiku a vybrat si obdélníkové zrcadlo do ložnice. Každá volba bude dobrá, i když nebude vůbec snadná s tolika možnostmi umožňujícími kombinovat jak potřeby související s účelem zrcadla, tak očekávání, že se stane skvělou ozdobou interiéru, která dokonale nahradí všechny ostatní dekorace.

Stylové zrcadlo do ložnice

Zrcadla na stěnu v ložnici mohou zvětšit prostor a rozjasnit ho tím, že budou odrážet přirozené světlo. Proto se skvěle hodí do malých a tmavých ložnic. Mohou mít také jen dekorativní funkcí – v takovém případě stojí za to zaměřit se na rám, který může být velmi dekorativní, a na tvar zrcadla, který upoutá pozornost a dokonale zapadne do uspořádání. Dobrým řešením jsou také zrcadla do ložnice s LED podsvícením. Můžete je zavěsit nad komodu či toaletní stolek, což bude jistě nejen praktické, ale také velmi působivé. Ve večerních hodinách poskytnou jemné světlo a vytvoří v ložnici smyslnou atmosféru. Zrcadlo s podsvícením bude také užitečné při každodenních zkrášlovacích rituálech. Co takhle zavěsit zrcadlo nad postel? V takovém případě bude jednoduché, obdélníkové či několik kulatých zrcadel v různých velikostech vypadat velmi zajímavě a dodá ložnici charakter.

Moderní zrcadlo do ložnice

Bez ohledu na to, kam zrcadlo v ložnici zavěsíte – určitě bude nádhernou dekorací. V minimalistickém uspořádání interiéru vhodné zvolit jednoduché zrcadlo obdélníkového tvaru v nadčasovém rámu, v bílé nebo černé barvě. Dokonale se hodí do klidného a tlumeného interiéru, kde zdůrazní eleganci. Zajímavým řešením jsou také zrcadla bez rámu, která jsou zcela univerzální, perfektní pro dveře šatní skříně nebo pro umístění do malého výklenku. Pokud uvažujete o trochu modernějším směru, můžete se rozhodnout pro kulaté LED zrcadlo v ozdobném rámu, které zvýrazní charakter interiéru a dodá mu dynamiku a ještě více stylu. A jaká velikost zrcadla do ložnice bude nejvhodnější? Neexistují zde žádná pravidla – velké zrcadlo krásně místnost prosvětlí a opticky ji zvětší, zatímco malé bude zajímavým, ale decentním doplňkem. Co takhle vytvořit neobvyklou galerii menších zrcadel různých tvarů? To je skvělá volba pro milovníky nevšedních dekorací!

 

Při výběru zrcadla do ložnice se spolehněte pouze na vlastní vkus. Zrcadlo nad postelí vypadá jistě originálně, zatímco zavěšené na jiné stěně bude praktické a funkční.

 

A co vy, čím se řídíte při výběru zrcadla do ložnice? Nezáleží na tom, jaký máte důvod – důležité je, že v našem obchodě určitě najdete svůj dokonalý model! Prohlédněte si naši nabídku!