Zrcadla do ložnice

Tvar
Obdélníková zrcadla
Kulatá zrcadla
Půlkruhová zrcadla
Nepravidelné
Oválný
Velikost
Malá zrcadla
Velká zrcadla
Rozměry (obdélníkové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozměry (kulaté)
Ø 40 cm
Ø 50 cm
Ø 60 cm
Ø 70 cm
Ø 80 cm
Ø 90 cm
Ø 100 cm
Rozměry (nepravidelné mraky)
48x48 cm
58x58 cm
68x67 cm
77x77 cm
87x86 cm
97x96 cm
Rozměry (půlkruhové)
25x50 cm
30x60 cm
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm
Rozměry (oválné)
40x70 cm
46x80 cm
52x90 cm
58x100 cm
Wymiary (organické)
48x48 cm
58x58 cm
68x67 cm
77x77 cm
Rozměry (nepravidelné slzy)
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm

Zrcadla do ložnice

Ložnice je oázou klidu, která je určena výhradně k regeneraci a blaženému odpočinku. Často je však také místem pro oblékání, první a poslední zkrášlovací procedury během dne nebo rozjímání daleko od shonu celého domu. Proto je zrcadlo v ložnici nepostradatelným doplňkem interiéru! Vyplatí se vsadit na taková zrcadla, která budou dokonale ladit s jejím charakterem a potřebami její uživatelů.

Výsledek: 72

Zrcadla na stěnu v ložnici

Výběr zrcadla do ložnice je omezen pouze vaší představivostí. Může být totiž zarámováno v originálním a moderním rámu, nebo může být zcela bez rámů. Můžete si vybrat kulaté zrcadlo, které je ideální pro moderní interiéry, nebo vsadit na klasiku a vybrat si obdélníkové zrcadlo do ložnice. Každá volba bude dobrá, i když nebude vůbec snadná s tolika možnostmi umožňujícími kombinovat jak potřeby související s účelem zrcadla, tak očekávání, že se stane skvělou ozdobou interiéru, která dokonale nahradí všechny ostatní dekorace.

Stylové zrcadlo do ložnice

Zrcadla na stěnu v ložnici mohou zvětšit prostor a rozjasnit ho tím, že budou odrážet přirozené světlo. Proto se skvěle hodí do malých a tmavých ložnic. Mohou mít také jen dekorativní funkcí – v takovém případě stojí za to zaměřit se na rám, který může být velmi dekorativní, a na tvar zrcadla, který upoutá pozornost a dokonale zapadne do uspořádání. Dobrým řešením jsou také zrcadla do ložnice s LED podsvícením. Můžete je zavěsit nad komodu či toaletní stolek, což bude jistě nejen praktické, ale také velmi působivé. Ve večerních hodinách poskytnou jemné světlo a vytvoří v ložnici smyslnou atmosféru. Zrcadlo s podsvícením bude také užitečné při každodenních zkrášlovacích rituálech. Co takhle zavěsit zrcadlo nad postel? V takovém případě bude jednoduché, obdélníkové či několik kulatých zrcadel v různých velikostech vypadat velmi zajímavě a dodá ložnici charakter.

Moderní zrcadlo do ložnice

Bez ohledu na to, kam zrcadlo v ložnici zavěsíte – určitě bude nádhernou dekorací. V minimalistickém uspořádání interiéru vhodné zvolit jednoduché zrcadlo obdélníkového tvaru v nadčasovém rámu, v bílé nebo černé barvě. Dokonale se hodí do klidného a tlumeného interiéru, kde zdůrazní eleganci. Zajímavým řešením jsou také zrcadla bez rámu, která jsou zcela univerzální, perfektní pro dveře šatní skříně nebo pro umístění do malého výklenku. Pokud uvažujete o trochu modernějším směru, můžete se rozhodnout pro kulaté LED zrcadlo v ozdobném rámu, které zvýrazní charakter interiéru a dodá mu dynamiku a ještě více stylu. A jaká velikost zrcadla do ložnice bude nejvhodnější? Neexistují zde žádná pravidla – velké zrcadlo krásně místnost prosvětlí a opticky ji zvětší, zatímco malé bude zajímavým, ale decentním doplňkem. Co takhle vytvořit neobvyklou galerii menších zrcadel různých tvarů? To je skvělá volba pro milovníky nevšedních dekorací!

 

Při výběru zrcadla do ložnice se spolehněte pouze na vlastní vkus. Zrcadlo nad postelí vypadá jistě originálně, zatímco zavěšené na jiné stěně bude praktické a funkční.

 

A co vy, čím se řídíte při výběru zrcadla do ložnice? Nezáleží na tom, jaký máte důvod – důležité je, že v našem obchodě určitě najdete svůj dokonalý model! Prohlédněte si naši nabídku!