Lustra łazienkowe

Tvar
Obdélníková zrcadla
Kulatá zrcadla
Půlkruhová zrcadla
Nepravidelné
Velikost
Malá zrcadla
Velká zrcadla
Rozměry (obdélníkové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozměry (kulaté)
Ø 40 cm
Ø 50 cm
Ø 60 cm
Ø 70 cm
Ø 80 cm
Ø 90 cm
Ø 100 cm
Rozměry (půlkruhové)
25x50 cm
30x60 cm
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm
Rozměry (nepravidelné mraky)
48x48 cm
58x58 cm
68x67 cm
77x77 cm
87x86 cm
97x96 cm
Rozměry (nepravidelné slzy)
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm

Koupelnová zrcadla

Ten okamžik, kdy si můžete večer odpočinout ve vaně nebo úleva po rychlé sprše v horkém dni... Ach ano, to nutí k úsměvu! Můžete to udělat sami při pohledu do moderního koupelnového zrcadla! Je nepostradatelné pro každodenní rituály péče o tělo, ale zároveň může být skvělou výzdobou vaší koupelny, která se rázem stane příjemnějším místem pro trávení času.

Výsledek: 74

Stylová zrcadla do koupelny

Je těžké si představit koupelnu bez zrcadla, takže jeho výběr by určitě neměl být náhodný. Moderní koupelnová zrcadla jsou perfektní výzdobou místnosti a zároveň jsou velmi funkční, a právě na tyto vlastnosti stojí za to se zaměřit. Výběrem obdélníkových koupelnových zrcadel získáte dokonalou kombinaci klasiky a jednoduchosti s praktičností – velké a pohodlné zorné pole zajistí, že koupelnu může pohodlně používat i několik osob najednou, zatímco nadčasový design umožňuje používat zrcadlo v různých uspořádáních. Kulatá zrcadla v koupelně zútulní místnost. Jsou také ideální pro dekorativní stěny, které nebudou zakrývat, ale pouze je dodatečně ozdobí. Můžete si také zvolit do koupelny dvě kulatá zrcadla, která jsou ideální nad dvěma umyvadly – zavěšená vedle sebe vypadají obzvlášť zajímavě a poskytnou pohodlí všem členům domácnosti.

Koupelnová zrcadla s osvětlením

Co je kromě zrcadla v koupelně nezbytně nutné? Samozřejmě dobré osvětlení – jak pro navození správné nálady při večerním koupání, tak i pro zajištění toho, aby vám neunikl žádný detail péče o tělo. A co takhle zkombinovat obojí? Koupelnová zrcadla s osvětlením jsou velmi pohodlným a praktickým řešením, které skvěle osvětlí obličej a usnadní všechny procedury v koupelně. Zrcadlo s podsvícením se ideálně osvědčí v malé koupelně, kde se počítá každý volný kus stěny – můžete zapomenout na nástěnné lampy nebo praktické lampičky, které zbytečně zabírají prostor. Podsvícené zrcadlo vytvoří také mimořádně příjemnou a útulnou atmosféru v koupelně, která je ideální pro večerní relaxační procedury nebo pro chvíle, kdy potřebujete použít koupelnu v noci a hlavní světlo je příliš silné.

Moderní koupelnová zrcadla

Koupelnová zrcadla lze přizpůsobit jakémukoliv stylu. Mohou být jednoduchá a nadčasová, nebo trochu okázalejší – vše záleží na uspořádání. Pokud jste příznivci minimalismu, zvolte zrcadlo do koupelny v jednoduchém rámu nebo dokonce bez něj – pak určitě nebude interiéru dominovat. Obdivovatelé extravagantnějších řešení by se měli poohlédnout po moderním koupelnovém zrcadlu s ozdobným rámem, který může nahradit jiné dekorace, což umožní vnést do místnosti spoustu stylu a zároveň omezit zbytečné doplňky.

V našem obchodě najdete velký výběr zrcadel do koupelen. Které z nich se nejlépe hodí do vaší koupelny? Podívejte se na naši nabídku a najděte si dokonalý model pro váš interiér.