1. Hlavní stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrcadla [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrcadla [descr] =>

  Zrcadla - nepostradatelný prvek všech interiér

  Je téměř nemožné představit si domov, kde by zrcadla úplně chyběla. Jejich úloha totiž překračuje hranice starostlivosti o náš vzhled a sebeprezentaci. Zrcadla totiž mají nejen praktický význam, ale také estetický a dekorativní charakter. Umí opticky rozšířit prostor, dodat mu neopakovatelnou atmosféru, styl a eleganci. Zrcadla se navíc snadno zařadí do jakéhokoli typu interiéru, ať už jde o minimalismus, boho styl nebo klasickou eleganci s tlumenými odstíny. Jednoduše řečeno, zrcadla jsou neodmyslitelným prvkem každého domova!

   

  V našem internetovém obchodě nabízíme široký výběr zrcadel, která se hodí do různých interiérů a odpovídají potřebám každého prostoru. Nezáleží na tom, zda hledáte zrcadlo do koupelny, ložnice, obývacího pokoje či předsíně, u nás najdete zrcadla pro každou situaci a vkus.

  Zrcadla - magický prvek, který proměňuje každý prostor

  Zrcadla se stávají klíčovým prvkem v různých místnostech našich domovů a jejich význam se mnohonásobně rozšiřuje. V koupelnách jsou naprosto nezbytná pro osobní hygienu, líčení nebo úpravu účesu. Zároveň však zrcadla hrají estetickou roli, která mění celkovou atmosféru prostoru.

  V obývacím pokoji či jídelně mohou sloužit jako fascinující dekorativní prvek, který současně opticky rozšiřuje místnost a odráží světlo, čímž vytváří příjemnou a svěží atmosféru. Zrcadla také dodávají hloubku a zajímavost interiéru, čímž ho obohacují a zvýrazňují jednotlivé prvky zařízení.

  Ve vstupní hale, umístěná zrcadla nám poskytují příležitost si poslední kontrolu našeho vzhledu před odchodem z domova a zároveň přispívají k estetice prostoru, který nás vítá po návratu.

  Kromě své praktické a estetické funkce mohou zrcadla také plnit účel psychologický. Reflektují naše pocity a emoce, a tím nám pomáhají lépe se poznat a rozvíjet osobní sebevědomí.

  V našem sortimentu naleznete zrcadla, která dokážou proměnit a oživit každý prostor - od koupelny přes obývací pokoj až po vstupní halu, které se stávají nejen funkčním, ale také magickým prvkem vašeho domova.

  Při výběru zrcadla je třeba zohlednit jeho účel, velikost, tvar a styl. Můžete si vybrat z celé řady materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou posloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

   

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obch

  Zrcadla - klíč k dokonalé harmonii vašeho interiéru

  Při výběru zrcadla je důležité zvážit jeho účel, rozměry, tvar a styl, který bude ladit s vaším interiérem. Naší trh nabízí celou škálu materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení, od klasických až po moderní nebo minimalistické bez rámečků. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou sloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obchodě naleznete široký výběr zrcadel, které zohledňují nejen praktickou funkci, ale také estetickou hodnotu.

  Můžete si vybrat mezi různými tvary, jako jsou obdélníková, oválná nebo kulatá zrcadla, která se hodí do různých prostor a ladí s různými styly zařízení. Zrcadla s neobvyklými tvary, jako jsou geometrické nebo asymetrické, mohou být skvělým dekorativním prvkem, který přidává osobitost a originalitu do vašeho interiéru.

   

  Nezapomeňte také zvážit doplňky, jako jsou osvětlení, které mohou zrcadlu přidat další funkčnost a zároveň zdůraznit jeho krásu. Osvětlená zrcadla mohou být zvláště užitečná v koupelnách nebo při líčení.

   

  Nenechte se omezit pouze svou fantazií a objevte širokou škálu možností, které vám nabízíme, ať už hledáte zrcadlo pro koupelnu, obývací pokoj, ložnici nebo jakýkoliv jiný prostor. V našem obchodě naleznete zrcadla, která dokonale splní vaše přání a stanou se nezbytnou součástí vašeho interiéru.

  [descr_short] =>

  Objevte sílu fantazie a proměňte svůj domov. Zrcadla jsou nejen estetickým prvkem, ale také magickým nástrojem, který může oživit váš interiér a otevřít dveře k neomezeným možnostem. Vytvářejí iluzi prostornějších a světlejších místností a přinášejí nový rozměr do vašeho domova.

  Experimentujte se zrcadly různých tvarů, velikostí a stylů, abyste vytvořili unikátní kompozice, které odrážejí vaši osobnost a vkus. Nechte se unést svou fantazií a použijte zrcadla jako kouzelný nástroj k vytvoření atmosféry plné tajemství a kouzla. Objevte neomezenou magii zrcadel a proměňte svůj domov v místo, kde se snoubí realita s vaší představivostí.

  [descr_extra] => [meta_title] => Dekorativní nástěnná zrcadla - Obchod Zrcadlomat.cz [meta_descr] => Objevte novou kolekci moderních nástěnných zrcadel. Nabízíme mnoho velikostí, různých tvarů a typů rámů. Podívejte se na to online! [meta_keywords] => [link] => /zrcadla [link_rewrite] => /zrcadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrcadla
 4. Array ( [cid] => 595 [parent] => 564 [level] => 3 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-20 01:45:37 [number] => 5 [path] => 1,559,564 [name] => Koupelnová zrcadla [pagename] => [subname] => [h1name] => Koupelnová zrcadla [descr] =>

  Stylová zrcadla do koupelny

  Je těžké si představit koupelnu bez zrcadla, takže jeho výběr by určitě neměl být náhodný. Moderní koupelnová zrcadla jsou perfektní výzdobou místnosti a zároveň jsou velmi funkční, a právě na tyto vlastnosti stojí za to se zaměřit. Výběrem obdélníkových koupelnových zrcadel získáte dokonalou kombinaci klasiky a jednoduchosti s praktičností – velké a pohodlné zorné pole zajistí, že koupelnu může pohodlně používat i několik osob najednou, zatímco nadčasový design umožňuje používat zrcadlo v různých uspořádáních. Kulatá zrcadla v koupelně zútulní místnost. Jsou také ideální pro dekorativní stěny, které nebudou zakrývat, ale pouze je dodatečně ozdobí. Můžete si také zvolit do koupelny dvě kulatá zrcadla, která jsou ideální nad dvěma umyvadly – zavěšená vedle sebe vypadají obzvlášť zajímavě a poskytnou pohodlí všem členům domácnosti.

  Koupelnová zrcadla s osvětlením

  Co je kromě zrcadla v koupelně nezbytně nutné? Samozřejmě dobré osvětlení – jak pro navození správné nálady při večerním koupání, tak i pro zajištění toho, aby vám neunikl žádný detail péče o tělo. A co takhle zkombinovat obojí? Koupelnová zrcadla s osvětlením jsou velmi pohodlným a praktickým řešením, které skvěle osvětlí obličej a usnadní všechny procedury v koupelně. Zrcadlo s podsvícením se ideálně osvědčí v malé koupelně, kde se počítá každý volný kus stěny – můžete zapomenout na nástěnné lampy nebo praktické lampičky, které zbytečně zabírají prostor. Podsvícené zrcadlo vytvoří také mimořádně příjemnou a útulnou atmosféru v koupelně, která je ideální pro večerní relaxační procedury nebo pro chvíle, kdy potřebujete použít koupelnu v noci a hlavní světlo je příliš silné.

  Moderní koupelnová zrcadla

  Koupelnová zrcadla lze přizpůsobit jakémukoliv stylu. Mohou být jednoduchá a nadčasová, nebo trochu okázalejší – vše záleží na uspořádání. Pokud jste příznivci minimalismu, zvolte zrcadlo do koupelny v jednoduchém rámu nebo dokonce bez něj – pak určitě nebude interiéru dominovat. Obdivovatelé extravagantnějších řešení by se měli poohlédnout po moderním koupelnovém zrcadlu s ozdobným rámem, který může nahradit jiné dekorace, což umožní vnést do místnosti spoustu stylu a zároveň omezit zbytečné doplňky.

  V našem obchodě najdete velký výběr zrcadel do koupelen. Které z nich se nejlépe hodí do vaší koupelny? Podívejte se na naši nabídku a najděte si dokonalý model pro váš interiér.

  [descr_short] =>

  Ten okamžik, kdy si můžete večer odpočinout ve vaně nebo úleva po rychlé sprše v horkém dni... Ach ano, to nutí k úsměvu! Můžete to udělat sami při pohledu do moderního koupelnového zrcadla! Je nepostradatelné pro každodenní rituály péče o tělo, ale zároveň může být skvělou výzdobou vaší koupelny, která se rázem stane příjemnějším místem pro trávení času.

  [descr_extra] => [meta_title] => Koupelnová zrcadla – moderní a podsvícená [meta_descr] => Zrcadla do koupelny s LED podsvícením nebo bez něj. Vyberte si typ zrcadla a barvu rámu – široký výběr on-line! [meta_keywords] => [link] => /koupelnova-zrcadla [link_rewrite] => /koupelnova-zrcadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] =>

  Lustra łazienkowe

  [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Koupelnová zrcadla

Lustra łazienkowe

Tvar
Obdélníková zrcadla
Kulatá zrcadla
Půlkruhová zrcadla
Oválný
Nepravidelné
Velikost
Malá zrcadla
Velká zrcadla
Rozměry (obdélníkové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozměry (kulaté)
Ø 40 cm
Ø 50 cm
Ø 60 cm
Ø 70 cm
Ø 80 cm
Ø 90 cm
Ø 100 cm
Rozměry (půlkruhové)
25x50 cm
30x60 cm
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm
Rozměry (nepravidelné mraky)
48x48 cm
58x58 cm
68x67 cm
77x77 cm
87x86 cm
97x96 cm
Rozměry (nepravidelné slzy)
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm
Rozměry (oválné)
40x70 cm
46x80 cm
52x90 cm
58x100 cm

Koupelnová zrcadla

Ten okamžik, kdy si můžete večer odpočinout ve vaně nebo úleva po rychlé sprše v horkém dni... Ach ano, to nutí k úsměvu! Můžete to udělat sami při pohledu do moderního koupelnového zrcadla! Je nepostradatelné pro každodenní rituály péče o tělo, ale zároveň může být skvělou výzdobou vaší koupelny, která se rázem stane příjemnějším místem pro trávení času.

Výsledek: 78

Stylová zrcadla do koupelny

Je těžké si představit koupelnu bez zrcadla, takže jeho výběr by určitě neměl být náhodný. Moderní koupelnová zrcadla jsou perfektní výzdobou místnosti a zároveň jsou velmi funkční, a právě na tyto vlastnosti stojí za to se zaměřit. Výběrem obdélníkových koupelnových zrcadel získáte dokonalou kombinaci klasiky a jednoduchosti s praktičností – velké a pohodlné zorné pole zajistí, že koupelnu může pohodlně používat i několik osob najednou, zatímco nadčasový design umožňuje používat zrcadlo v různých uspořádáních. Kulatá zrcadla v koupelně zútulní místnost. Jsou také ideální pro dekorativní stěny, které nebudou zakrývat, ale pouze je dodatečně ozdobí. Můžete si také zvolit do koupelny dvě kulatá zrcadla, která jsou ideální nad dvěma umyvadly – zavěšená vedle sebe vypadají obzvlášť zajímavě a poskytnou pohodlí všem členům domácnosti.

Koupelnová zrcadla s osvětlením

Co je kromě zrcadla v koupelně nezbytně nutné? Samozřejmě dobré osvětlení – jak pro navození správné nálady při večerním koupání, tak i pro zajištění toho, aby vám neunikl žádný detail péče o tělo. A co takhle zkombinovat obojí? Koupelnová zrcadla s osvětlením jsou velmi pohodlným a praktickým řešením, které skvěle osvětlí obličej a usnadní všechny procedury v koupelně. Zrcadlo s podsvícením se ideálně osvědčí v malé koupelně, kde se počítá každý volný kus stěny – můžete zapomenout na nástěnné lampy nebo praktické lampičky, které zbytečně zabírají prostor. Podsvícené zrcadlo vytvoří také mimořádně příjemnou a útulnou atmosféru v koupelně, která je ideální pro večerní relaxační procedury nebo pro chvíle, kdy potřebujete použít koupelnu v noci a hlavní světlo je příliš silné.

Moderní koupelnová zrcadla

Koupelnová zrcadla lze přizpůsobit jakémukoliv stylu. Mohou být jednoduchá a nadčasová, nebo trochu okázalejší – vše záleží na uspořádání. Pokud jste příznivci minimalismu, zvolte zrcadlo do koupelny v jednoduchém rámu nebo dokonce bez něj – pak určitě nebude interiéru dominovat. Obdivovatelé extravagantnějších řešení by se měli poohlédnout po moderním koupelnovém zrcadlu s ozdobným rámem, který může nahradit jiné dekorace, což umožní vnést do místnosti spoustu stylu a zároveň omezit zbytečné doplňky.

V našem obchodě najdete velký výběr zrcadel do koupelen. Které z nich se nejlépe hodí do vaší koupelny? Podívejte se na naši nabídku a najděte si dokonalý model pro váš interiér.