1. Hlavní stránka
  2. Zrcadla
  3. Nepravidelná zrcadla
  4. Atypické zrcadlo bez rámu ve tvaru slzy 45x90 cm
Načítání průvodce
Atypické zrcadlo bez rámu ve tvaru slzy 45x90 cm

Atypické zrcadlo bez rámu ve tvaru slzy 45x90 cm

přidat k oblíbeným Odstranit z oblíbených
Zamilujte se do jedinečného a originálního zrcadla ve tvaru slzy bez rámu 45x90 cm, které přinese do vašeho domova nejen praktickou funkci, ale také nezaměnitelný designerský styl.
Varianta
Bez rámu
Bez rámu
Cena
1849.00
Množství:
- +
Očekávané datum přepravy: 18.06.2024
Do nákupního košíku
záruka kvality
Mnoho metod plateb

Zamilujte se do jedinečného a originálního zrcadla ve tvaru slzy bez rámu 45x90 cm, které přinese do vašeho domova nejen praktickou funkci, ale také nezaměnitelný designerský styl. Bezrámové zrcadlo ve tvaru slzy je ideální volbou pro ty, kteří hledají netradiční a elegantní prvek do svého interiéru. Rozmanité použití zrcadlo ve tvaru kapky zaručuje, že se hodí do jakékoli místnosti - ať už je to ložnice, obývací pokoj, koupelna či chodba. Díky svým rozměrům od 35 x 70 cm do 50 x 100 cm se snadno přizpůsobí vašim potřebám a prostoru, který máte k dispozici.

 

Tvar zrcadla připomínající slzu, podélný a nieregulérní, je zárukou výrazného dekoračního efektu, který přitáhne zvědavé pohledy návštěv. Bezrámové provedení přispívá k modernímu vzhledu a umožňuje, aby zrcadlo splývalo s okolním prostředím. Je čas proměnit váš interiér a dopřát mu něco výjimečného. Zrcadlo ve tvaru kapky přináší jedinečný designerský styl, který okouzlí nejen vás, ale i vaše návštěvy. Nečekejte a objevte kouzlo, které může přinést zrcadlo ve tvaru slzy do vašeho domova!

Informace o produktu

♦ Zrcadlo z dokonale hladkého skla

♦ Broušené skleněné hrany

Tvar: slza

Tloušťka tabule zrcadla: 4 mm

Montážní systém: kovové přívěsky + pěnové distanční vložky

Zadní strana zrcadla (ochranná fólie) se může lišit barvou od té, která je uvedena v nabídce. To nemá vliv na kvalitu produktu a není důvodem k reklamaci.