Motivy
Vzory
Glamour
Průmyslové
Abstraktní
Pro děti
Přírodní
Zvířecí motivy
Barva
Námořnická modř
Modrá
Fialová
Zelená
Oranžový
Červená
Růžová
Tyrkysová
Hnědá
Béžová
Perla
Šedá
Stříbrná barva
Zlato
Černá
Bílá
Vícebarevné
Krémová
Černobílý

Dekorativní zrcadla s potiskem

Je těžké si představit jakýkoli dům nebo byt bez zrcadla. Jedná se o nezbytnou součást výbavy. Znamená to ale, že musí být jednoduché a nudné? V žádném případě! Dekorativní nástěnná zrcadla jsou krásným designovým doplňkem, který má dvě výhody - jistě dobře poslouží svému účelu a budou praktická a zároveň se díky atraktivním, barevným a vzorovaným rámům stanou mimořádně stylovou ozdobou interiéru.

 
Výsledek: 606

Dekorativní zrcadlo s nástěnným potiskem

Dřevo? Listy? Mramor? Melanž? Rámy dekorativních nástěnných zrcadel lze zdobit různými motivy. To vše proto, aby každý našel něco, co dokonale odráží charakter interiéru i jeho uživatelů. Graficky zdobené zrcadlové rámy vypadají velmi zajímavě a dokonale zapadají do myšlenky moderního designu, v němž je pro dosažení wow efektu nesmírně důležitý dovedný výběr doplňků. Dekorativní nástěnné zrcadlo úspěšně nahradí jakoukoli jinou dekoraci - je kombinací obrazu a předmětu každodenní potřeby, která jistě potěší milovníky minimalismu a funkčních řešení. Ozdobné zrcadlo na stěnu bude třešničkou na dortu mezi ostatními atraktivními dekoracemi zároveň pro ty, kteří se rádi trochu vyblázní ve vzorech a texturách.

Dekorativní nástěnné zrcadlo s grafikou

Zrcadlo v moderním rámu se bude dobře vyjímat jak v ložnici, tak v obývacím pokoji a dokonce i v koupelně. Aby se stalo skvělou dekorací, stačí jen správný motiv. Díky velkému výběru designů snadno najdete model zrcadla vhodný pro rustikální nebo boho interiéry, stejně jako pro důkladně elegantní interiéry. Takové dekorativní nástěnné zrcadlo je také skvělým řešením pro pokoj teenagera - určitě bude zajímavější než obyčejné a také užitečné! Zajímavé je, že zrcadlo ve funky rámu je ideálním prvkem pro výzdobu malé místnosti, kde není místo pro další doplňky - tento jediný prvek stačí k tomu, aby vnesl do interiéru charakter a zajímavou atmosféru.

 

V našem obchodě najdete spoustu zrcadel v dekorativních rámech, která změní vzhled každé stěny. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si pro sebe ten nejlepší model.