1. Hlavní stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrcadla [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrcadla [descr] =>

  Zrcadla - nepostradatelný prvek všech interiér

  Je téměř nemožné představit si domov, kde by zrcadla úplně chyběla. Jejich úloha totiž překračuje hranice starostlivosti o náš vzhled a sebeprezentaci. Zrcadla totiž mají nejen praktický význam, ale také estetický a dekorativní charakter. Umí opticky rozšířit prostor, dodat mu neopakovatelnou atmosféru, styl a eleganci. Zrcadla se navíc snadno zařadí do jakéhokoli typu interiéru, ať už jde o minimalismus, boho styl nebo klasickou eleganci s tlumenými odstíny. Jednoduše řečeno, zrcadla jsou neodmyslitelným prvkem každého domova!

   

  V našem internetovém obchodě nabízíme široký výběr zrcadel, která se hodí do různých interiérů a odpovídají potřebám každého prostoru. Nezáleží na tom, zda hledáte zrcadlo do koupelny, ložnice, obývacího pokoje či předsíně, u nás najdete zrcadla pro každou situaci a vkus.

  Zrcadla - magický prvek, který proměňuje každý prostor

  Zrcadla se stávají klíčovým prvkem v různých místnostech našich domovů a jejich význam se mnohonásobně rozšiřuje. V koupelnách jsou naprosto nezbytná pro osobní hygienu, líčení nebo úpravu účesu. Zároveň však zrcadla hrají estetickou roli, která mění celkovou atmosféru prostoru.

  V obývacím pokoji či jídelně mohou sloužit jako fascinující dekorativní prvek, který současně opticky rozšiřuje místnost a odráží světlo, čímž vytváří příjemnou a svěží atmosféru. Zrcadla také dodávají hloubku a zajímavost interiéru, čímž ho obohacují a zvýrazňují jednotlivé prvky zařízení.

  Ve vstupní hale, umístěná zrcadla nám poskytují příležitost si poslední kontrolu našeho vzhledu před odchodem z domova a zároveň přispívají k estetice prostoru, který nás vítá po návratu.

  Kromě své praktické a estetické funkce mohou zrcadla také plnit účel psychologický. Reflektují naše pocity a emoce, a tím nám pomáhají lépe se poznat a rozvíjet osobní sebevědomí.

  V našem sortimentu naleznete zrcadla, která dokážou proměnit a oživit každý prostor - od koupelny přes obývací pokoj až po vstupní halu, které se stávají nejen funkčním, ale také magickým prvkem vašeho domova.

  Při výběru zrcadla je třeba zohlednit jeho účel, velikost, tvar a styl. Můžete si vybrat z celé řady materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou posloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

   

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obch

  Zrcadla - klíč k dokonalé harmonii vašeho interiéru

  Při výběru zrcadla je důležité zvážit jeho účel, rozměry, tvar a styl, který bude ladit s vaším interiérem. Naší trh nabízí celou škálu materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení, od klasických až po moderní nebo minimalistické bez rámečků. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou sloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obchodě naleznete široký výběr zrcadel, které zohledňují nejen praktickou funkci, ale také estetickou hodnotu.

  Můžete si vybrat mezi různými tvary, jako jsou obdélníková, oválná nebo kulatá zrcadla, která se hodí do různých prostor a ladí s různými styly zařízení. Zrcadla s neobvyklými tvary, jako jsou geometrické nebo asymetrické, mohou být skvělým dekorativním prvkem, který přidává osobitost a originalitu do vašeho interiéru.

   

  Nezapomeňte také zvážit doplňky, jako jsou osvětlení, které mohou zrcadlu přidat další funkčnost a zároveň zdůraznit jeho krásu. Osvětlená zrcadla mohou být zvláště užitečná v koupelnách nebo při líčení.

   

  Nenechte se omezit pouze svou fantazií a objevte širokou škálu možností, které vám nabízíme, ať už hledáte zrcadlo pro koupelnu, obývací pokoj, ložnici nebo jakýkoliv jiný prostor. V našem obchodě naleznete zrcadla, která dokonale splní vaše přání a stanou se nezbytnou součástí vašeho interiéru.

  [descr_short] =>

  Objevte sílu fantazie a proměňte svůj domov. Zrcadla jsou nejen estetickým prvkem, ale také magickým nástrojem, který může oživit váš interiér a otevřít dveře k neomezeným možnostem. Vytvářejí iluzi prostornějších a světlejších místností a přinášejí nový rozměr do vašeho domova.

  Experimentujte se zrcadly různých tvarů, velikostí a stylů, abyste vytvořili unikátní kompozice, které odrážejí vaši osobnost a vkus. Nechte se unést svou fantazií a použijte zrcadla jako kouzelný nástroj k vytvoření atmosféry plné tajemství a kouzla. Objevte neomezenou magii zrcadel a proměňte svůj domov v místo, kde se snoubí realita s vaší představivostí.

  [descr_extra] => [meta_title] => Dekorativní nástěnná zrcadla - Obchod Zrcadlomat.cz [meta_descr] => Objevte novou kolekci moderních nástěnných zrcadel. Nabízíme mnoho velikostí, různých tvarů a typů rámů. Podívejte se na to online! [meta_keywords] => [link] => /zrcadla [link_rewrite] => /zrcadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrcadla
 4. Array ( [cid] => 1203 [parent] => 565 [level] => 3 [photo_id] => 2556 [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-11-20 15:22:36 [number] => 3 [path] => 1,559,565 [name] => Zrcadla v černém rámu [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrcadla v černém rámu [descr] =>

  Stylová zrcadla v černém rámu

  Proč zvolit zrcadla s černými rámy? Především pro jejich univerzální charakter, díky němuž se skvěle hodí do každého interiéru bez ohledu na jeho uspořádání. Jsou ideální do obývacího pokoje, ať už si vyberete obdélníkové nebo kulaté černé zrcadlo, kde dodají místnosti eleganci a styl. Hodí se také do šatny, nad toaletní stolek nebo třeba do dětského pokoje – černá barva vždy obstojí sama o sobě, protože se k ní hodí všechny ostatní barvy, takže se hodí ke každému interiéru. Proto bez ohledu na to, zda jste příznivci oranžových nebo bílých stěn – zrcadlo v černém rámu bude vždy bezpečným, pohodlným, a navíc velmi vkusným řešením, které vnese do interiéru jedinečnou atmosféru.

  Zrcadla do koupelny v černém rámu

  Doba bílých, modrých a výhradně světlých koupelen je dávno pryč. Nyní vládne moderna a stále oblíbenější je uspořádání, kde i na malých plochách převládá tmavá barva. Kulaté zrcadlo v černém rámu se proto skvěle hodí do moderní stylové koupelny, kde bude zajímavou a dokonale ladící dekorací i nezbytným doplňkem. Můžete také zvolit klasiku a rozhodnout se pro obdélníkové černé zrcadlo, díky němuž bude vaše koupelna pohodlná a komfortní a poskytne vám široký zorný úhel. Ať už si vyberete jakýkoli tvar zrcadla s černým rámem, každý bude vypadat skvěle!

  Elegantní zrcadla s černými rámy

  Zrcadla v černém rámu dokonale ladí s ostatními doplňky, ale zároveň jim nedominují a nejsou dalším prvkem, který na sebe strhává pozornost. Naopak, díky své decentnosti a jednoduchosti mohou být doplňkem, který celé uspořádání spojí a svým univerzálním charakterem trochu zklidní. Zrcadla v černém rámu jsou proto skvělým řešením jak pro minimalistické interiéry, kde je důležitá střídmost doplňků, tak pro eklektické nebo nestřídmé interiéry – nebudou pak konkurovat obrazům nebo fotografiím, ale přesto budou vypadat zajímavě. Zrcadlo s černým rámem je také ideální řešení pro ty, kteří mají rádi změnu – ať už se vydáte jakýmkoli směrem, taková dekorace se bude vždy hodit.

   

  V našem obchodě najdete velký výběr zrcadel s černým rámem (jak obdélníková, tak i kulatá zrcadla), která jistě dokonale zapadnou do vašeho interiéru. Vyberte si svůj vysněný model a vychutnejte si stylový design.

  [descr_short] =>

  Tajemná, elegantní, nadčasová – taková je černá barva. Proto je tak oblíbená – hodí se kdykoli, kamkoli a k čemukoli a má to „něco“ v sobě. Černá noc, černá káva, malá černá, zrcadlo v černém rámu… To je ono! Zrcadla s černým rámem jsou zdánlivě jednoduchým, ale velmi zajímavým doplňkem interiéru. Každé místnosti dodají jedinečný charakter.

  [descr_extra] => [meta_title] => Zrcadla v černém rámu na stěnu [meta_descr] => Nadčasová zrcadla v černém rámu. Nabízíme kulatá a obdélníková nástěnná zrcadla – vyberte si a objednejte on-line! [meta_keywords] => [link] => /zrcadla-v-cernem-ramu [link_rewrite] => /zrcadla-v-cernem-ramu [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] => [photo_ext] => jpg [photo_add_date] => 2022-09-10 15:04:13 [photo_size] => 1324571 [photo_dim] => 1600x1600 [photo_code] => 1a201a6f5cb8b6f96f2cd428d24a65f232adaa95 [photo_add_by] => 34 [photo_file_name] => img-2452-miniatura [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => 0 [photo_pin_y] => 0 [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Zrcadla v černém rámu
 6. Kulaté nástěnné zrcadlo černý rám fi 70 cm
Načítání průvodce
Kulaté nástěnné zrcadlo černý rám fi 70 cm

Kulaté nástěnné zrcadlo černý rám fi 70 cm

přidat k oblíbeným Odstranit z oblíbených
Námi nabízené kulaté zrcadlo s černým rámem o rozměrech fi 70 cm má jednoduchý a elegantní design, který skvěle doplní výzdobu každého interiéru.
Varianta
Černý rám
Černý rám
Cena
1960.00
Množství:
- +
Očekávané datum přepravy: 05.03.2024
Do nákupního košíku
záruka kvality
Mnoho metod plateb

Námi nabízené kulaté zrcadlo s černým rámem o rozměrech fi 70 cm má jednoduchý a elegantní design, který skvěle doplní výzdobu každého interiéru. Můžete jej zavěsit na stěnu v koupelně, ale také na chodbě, v obývacím pokoji nebo v ložnici. Pokud hledáte doplněk do svého uspořádání a chcete využít volné místo na zdi, vsaďte na moderní kulaté zrcadlo s černým rámem. Zrcadlo s černým rámem má pevnou konstrukci, takže vám bude sloužit mnoho let. Kulatá zrcadla vyrábíme v několika různých velikostech, abyste je mohli snadněji přizpůsobit svým potřebám.

Informace o produktu

♦ Zrcadlo z dokonale hladkého skla

 

♦ Broušené skleněné hrany

 

♦ Černý stylový rám z tvrzeného skla

Zadní strana zrcadla (ochranná fólie) se může lišit barvou od té, která je uvedena v nabídce. To nemá vliv na kvalitu produktu a není důvodem k reklamaci.

 

Šířka rámu: 2 cm

 

Tloušťka tabule zrcadla: 4 mm

 

Tloušťka tabule skla: 4 mm

 

Montážní systém: kovové přívěsky + pěnové distanční vložky