1. Hlavní stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrcadla [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrcadla [descr] =>

  Zrcadla - nepostradatelný prvek všech interiér

  Je téměř nemožné představit si domov, kde by zrcadla úplně chyběla. Jejich úloha totiž překračuje hranice starostlivosti o náš vzhled a sebeprezentaci. Zrcadla totiž mají nejen praktický význam, ale také estetický a dekorativní charakter. Umí opticky rozšířit prostor, dodat mu neopakovatelnou atmosféru, styl a eleganci. Zrcadla se navíc snadno zařadí do jakéhokoli typu interiéru, ať už jde o minimalismus, boho styl nebo klasickou eleganci s tlumenými odstíny. Jednoduše řečeno, zrcadla jsou neodmyslitelným prvkem každého domova!

   

  V našem internetovém obchodě nabízíme široký výběr zrcadel, která se hodí do různých interiérů a odpovídají potřebám každého prostoru. Nezáleží na tom, zda hledáte zrcadlo do koupelny, ložnice, obývacího pokoje či předsíně, u nás najdete zrcadla pro každou situaci a vkus.

  Zrcadla - magický prvek, který proměňuje každý prostor

  Zrcadla se stávají klíčovým prvkem v různých místnostech našich domovů a jejich význam se mnohonásobně rozšiřuje. V koupelnách jsou naprosto nezbytná pro osobní hygienu, líčení nebo úpravu účesu. Zároveň však zrcadla hrají estetickou roli, která mění celkovou atmosféru prostoru.

  V obývacím pokoji či jídelně mohou sloužit jako fascinující dekorativní prvek, který současně opticky rozšiřuje místnost a odráží světlo, čímž vytváří příjemnou a svěží atmosféru. Zrcadla také dodávají hloubku a zajímavost interiéru, čímž ho obohacují a zvýrazňují jednotlivé prvky zařízení.

  Ve vstupní hale, umístěná zrcadla nám poskytují příležitost si poslední kontrolu našeho vzhledu před odchodem z domova a zároveň přispívají k estetice prostoru, který nás vítá po návratu.

  Kromě své praktické a estetické funkce mohou zrcadla také plnit účel psychologický. Reflektují naše pocity a emoce, a tím nám pomáhají lépe se poznat a rozvíjet osobní sebevědomí.

  V našem sortimentu naleznete zrcadla, která dokážou proměnit a oživit každý prostor - od koupelny přes obývací pokoj až po vstupní halu, které se stávají nejen funkčním, ale také magickým prvkem vašeho domova.

  Při výběru zrcadla je třeba zohlednit jeho účel, velikost, tvar a styl. Můžete si vybrat z celé řady materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou posloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

   

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obch

  Zrcadla - klíč k dokonalé harmonii vašeho interiéru

  Při výběru zrcadla je důležité zvážit jeho účel, rozměry, tvar a styl, který bude ladit s vaším interiérem. Naší trh nabízí celou škálu materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení, od klasických až po moderní nebo minimalistické bez rámečků. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou sloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obchodě naleznete široký výběr zrcadel, které zohledňují nejen praktickou funkci, ale také estetickou hodnotu.

  Můžete si vybrat mezi různými tvary, jako jsou obdélníková, oválná nebo kulatá zrcadla, která se hodí do různých prostor a ladí s různými styly zařízení. Zrcadla s neobvyklými tvary, jako jsou geometrické nebo asymetrické, mohou být skvělým dekorativním prvkem, který přidává osobitost a originalitu do vašeho interiéru.

   

  Nezapomeňte také zvážit doplňky, jako jsou osvětlení, které mohou zrcadlu přidat další funkčnost a zároveň zdůraznit jeho krásu. Osvětlená zrcadla mohou být zvláště užitečná v koupelnách nebo při líčení.

   

  Nenechte se omezit pouze svou fantazií a objevte širokou škálu možností, které vám nabízíme, ať už hledáte zrcadlo pro koupelnu, obývací pokoj, ložnici nebo jakýkoliv jiný prostor. V našem obchodě naleznete zrcadla, která dokonale splní vaše přání a stanou se nezbytnou součástí vašeho interiéru.

  [descr_short] =>

  Objevte sílu fantazie a proměňte svůj domov. Zrcadla jsou nejen estetickým prvkem, ale také magickým nástrojem, který může oživit váš interiér a otevřít dveře k neomezeným možnostem. Vytvářejí iluzi prostornějších a světlejších místností a přinášejí nový rozměr do vašeho domova.

  Experimentujte se zrcadly různých tvarů, velikostí a stylů, abyste vytvořili unikátní kompozice, které odrážejí vaši osobnost a vkus. Nechte se unést svou fantazií a použijte zrcadla jako kouzelný nástroj k vytvoření atmosféry plné tajemství a kouzla. Objevte neomezenou magii zrcadel a proměňte svůj domov v místo, kde se snoubí realita s vaší představivostí.

  [descr_extra] => [meta_title] => Dekorativní nástěnná zrcadla - Obchod Zrcadlomat.cz [meta_descr] => Objevte novou kolekci moderních nástěnných zrcadel. Nabízíme mnoho velikostí, různých tvarů a typů rámů. Podívejte se na to online! [meta_keywords] => [link] => /zrcadla [link_rewrite] => /zrcadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrcadla
 4. Array ( [cid] => 1202 [parent] => 565 [level] => 3 [photo_id] => 2555 [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-11-20 15:21:14 [number] => 2 [path] => 1,559,565 [name] => Zrcadla v bílém rámu [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrcadla v bílém rámu [descr] =>

  Zrcadlo v bílém rámu do obývacího pokoje

  Pokud si nevíte rady, je zcela zjevné, že bílá barva se dokáže vždy obhájit. Proto jsou zrcadla s bílým rámem tak oblíbená a jsou oblíbenou volbou jak do koupelen, tak i do obývacích pokojů. Závěsná bílá zrcadla jsou skvělou dekorací na stěnu – mohou zajímavě kontrastovat s jejími tmavými barvami, nebo se stát téměř neviditelnými, což je ideální v minimalistickém pojetí interiéru. Zrcadla s bílým rámem bez ohledu na velikost působí lehce a jemně, a hlavně velmi elegantně. Díky univerzální barvě budou vždy trendy, i když se změní koncepce výzdoby interiéru. Zrcadlo v bílém dřevěném rámu se skvěle hodí do klasického obývacího pokoje nad komodu nebo pohovku, ačkoli existují i jiné varianty – do moderního interiéru můžete zvolit bílé zrcadlo v plastovém rámu, které dokonale zapadne do interiéru, zejména pokud má rám mírný lesk.

  Moderní zrcadla s bílým rámem

  Zdaleka největší výhodou zrcadel s bílým rámem je jejich nadčasovost. Bez ohledu na to, jak moc se změní vaše vybavení nebo výzdoba interiéru – díky zrcadlu s bílým rámem jej nebudete muset nahrazovat jiným modelem. Lze jej totiž přizpůsobit jakémukoli uspořádání, anebo třeba pověsit do jiné místnosti, přičemž je zaručeno, že se tam také bude hodit. Zrcadla v bílých rámech jako dekorativní prvek také trochu rozjasní interiér – jsou jemná a lehká a bílá barva vždy působí dojmem čistoty. Zrcadlo s bílým rámem je zkrátka elegantní. Nemusíte se bát, že by dominovalo ostatním doplňkům nebo spolu s obrazy a fotografiemi na stěnách zdůrazňovalo dojem okázalosti a chaosu. Právě naopak, mezi množstvím barevných doplňků bude takové zrcadlo působit velmi vkusně, a navíc půjde o velmi bezpečné řešení právě v případě, že se rozhodnete pro velké množství a rozmanitost dekorací. Je totiž třeba mít na paměti, že se v něm stále něco odráží, a tím vzniká i jakýsi dojem dalších vzorů a barev.

  Různé varianty zrcadel v bílých rámech

  Obdélníkové zrcadlo v bílém rámu nebo kulaté bílé zrcadlo? Výběr je obtížný, ale naštěstí každý bude správný, protože zrcadla s bílým rámem vypadají zkrátka dobře, ať už mají jakýkoli tvar. Obdélníková bílá zrcadla patří ke klasice, která se hodí do každé místnosti a poskytuje pohodlí. Kulatá zrcadla jsou o něco originálnější a tvoří zajímavou dekoraci, zejména pokud jich vedle sebe visí několik v různých velikostech. Skvěle se osvědčí jak v obývacím pokoji, tak i v koupelně.

   

  Když už víme, že bílá je vždy dokonalá, jaký tvar zrcadla se do vašeho interiéru hodí lépe? V našem obchodě najdete spoustu modelů zajímavých zrcadel v bílých rámech. Vyberte si ten nejlepší a užijte si jedinečný design.

  [descr_short] =>

  Někteří tvrdí, že bílá není barva. Podle jiných je to ta nejlepší barva – je elegantní, jednoduchá, univerzální a nadčasová. Jedno víme jistě – zrcadlo v bílém rámu je skutečným hitem, a to odjakživa a navždy. Hodí se do každé místnosti a k jakémukoli uspořádání, nejen jako nezbytné vybavení, ale především jako krásný, stylový a klasický doplněk.

  [descr_extra] => [meta_title] => Závěsná zrcadla v bílém rámu [meta_descr] => Závěsná zrcadla v bílém rámu – moderní a minimalistická. Snadno je sladíte s designem interiéru. [meta_keywords] => [link] => /zrcadla-v-bilem-ramu [link_rewrite] => /zrcadla-v-bilem-ramu [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] => [photo_ext] => jpg [photo_add_date] => 2022-09-10 15:04:13 [photo_size] => 757484 [photo_dim] => 1600x1600 [photo_code] => 139dadeaeb04b4a4a1ad4323fed70efc8364da68 [photo_add_by] => 34 [photo_file_name] => img-2452-miniatura-1 [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => 0 [photo_pin_y] => 0 [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Zrcadla v bílém rámu
 6. Kulaté zrcadlo s bílým rámem fi 80 cm
Načítání průvodce
Kulaté zrcadlo s bílým rámem fi 80 cm

Kulaté zrcadlo s bílým rámem fi 80 cm

přidat k oblíbeným Odstranit z oblíbených
Námi nabízené kulaté zrcadlo s bílým rámem o rozměrech fi 80 cm má jednoduchý a elegantní design, který skvěle doplní výzdobu každého interiéru.
Varianta
Bílý rám
Bílý rám
Cena
2260.00
Množství:
- +
Očekávané datum přepravy: 05.03.2024
Do nákupního košíku
záruka kvality
Mnoho metod plateb

Námi nabízené kulaté zrcadlo s bílým rámem o rozměrech fi 80 cm má jednoduchý a elegantní design, který skvěle doplní výzdobu každého interiéru. Můžete jej zavěsit na stěnu v koupelně, ale také na chodbě, v obývacím pokoji nebo v ložnici. Pokud hledáte doplněk do svého uspořádání a chcete využít volné místo na zdi, vsaďte na moderní kulaté zrcadlo s bílým rámem. Zrcadlo s bílým rámem má pevnou konstrukci, takže vám bude sloužit mnoho let. Kulatá zrcadla vyrábíme v několika různých velikostech, abyste je mohli snadněji přizpůsobit svým potřebám.

Informace o produktu

♦ Zrcadlo z dokonale hladkého skla

 

♦ Broušené skleněné hrany

 

♦ Bílý stylový rám z tvrzeného skla

 

Šířka rámu: 2 cm

 

Tloušťka tabule zrcadla: 4 mm

 

Tloušťka tabule skla: 4 mm

 

Montážní systém: kovové přívěsky + pěnové distanční vložky

Zadní strana zrcadla (ochranná fólie) se může lišit barvou od té, která je uvedena v nabídce. To nemá vliv na kvalitu produktu a není důvodem k reklamaci.