1. Hlavní stránka
  2. Zrcadla
  3. Zrcadla v bílém rámu
  4. Obdélníkové zrcadlo s bílým rámem 60x40 cm
Načítání průvodce
Obdélníkové zrcadlo s bílým rámem 60x40 cm

Obdélníkové zrcadlo s bílým rámem 60x40 cm

přidat k oblíbeným Odstranit z oblíbených
Námi nabízené obdélníkové zrcadlo s bílým MDF rámem o rozměrech 60x40 cm má jednoduchý a elegantní design, který dokonale doplní výzdobu každého interiéru.
Varianta
Bílý MDF rám
Bílý MDF rám
Cena
1119.00
Množství:
- +
Očekávané datum přepravy: 18.06.2024
Do nákupního košíku
záruka kvality
Mnoho metod plateb

Námi nabízené obdélníkové zrcadlo s bílým MDF rámem o rozměrech 60x40 cm má jednoduchý a elegantní design, který dokonale doplní výzdobu každého interiéru. Můžete jej zavěsit na stěnu v koupelně, ale také na chodbě, v obývacím pokoji nebo v ložnici. Pokud hledáte doplněk do svého uspořádání a chcete využít volné místo na zdi, vsaďte na moderní obdélníkové zrcadlo s bílým rámem. Zrcadlo s bílým rámem 60x40 cm má jednoduchou konstrukci, takže vám bude sloužit mnoho let. Obdélníková zrcadla vyrábíme v několika různých velikostech, abyste je mohli snadněji přizpůsobit svým potřebám. Zrcadlo lze zavěsit na stěnu vodorovně nebo vertikálně.

Informace o produktu

♦ Zrcadlo z dokonale hladkého skla

 

♦ Lze namontovat vertikálně nebo horizontálně

 

♦ Stylový bílý MDF rám

 

Tabule zrcadla je vyrobena ze 4mm plochého skla pokrytého reflexní vrstvou. Celek je zasazen do stylového dřevěného MDF rámu, který zvyšuje estetickou hodnotu, a navíc zajišťuje vysokou bezpečnost pro uživatele.

Zadní strana zrcadla (ochranná fólie) se může lišit barvou od té, která je uvedena v nabídce. To nemá vliv na kvalitu produktu a není důvodem k reklamaci.

 

Barva rámu: Bílý rám

 

Tloušťka tabule zrcadla: 4 mm

 

Montážní systém: kovové závěsy + pěnové distanční vložky