1. Hlavní stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrcadla [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrcadla [descr] =>

  Zrcadla - nepostradatelný prvek všech interiér

  Je téměř nemožné představit si domov, kde by zrcadla úplně chyběla. Jejich úloha totiž překračuje hranice starostlivosti o náš vzhled a sebeprezentaci. Zrcadla totiž mají nejen praktický význam, ale také estetický a dekorativní charakter. Umí opticky rozšířit prostor, dodat mu neopakovatelnou atmosféru, styl a eleganci. Zrcadla se navíc snadno zařadí do jakéhokoli typu interiéru, ať už jde o minimalismus, boho styl nebo klasickou eleganci s tlumenými odstíny. Jednoduše řečeno, zrcadla jsou neodmyslitelným prvkem každého domova!

   

  V našem internetovém obchodě nabízíme široký výběr zrcadel, která se hodí do různých interiérů a odpovídají potřebám každého prostoru. Nezáleží na tom, zda hledáte zrcadlo do koupelny, ložnice, obývacího pokoje či předsíně, u nás najdete zrcadla pro každou situaci a vkus.

  Zrcadla - magický prvek, který proměňuje každý prostor

  Zrcadla se stávají klíčovým prvkem v různých místnostech našich domovů a jejich význam se mnohonásobně rozšiřuje. V koupelnách jsou naprosto nezbytná pro osobní hygienu, líčení nebo úpravu účesu. Zároveň však zrcadla hrají estetickou roli, která mění celkovou atmosféru prostoru.

  V obývacím pokoji či jídelně mohou sloužit jako fascinující dekorativní prvek, který současně opticky rozšiřuje místnost a odráží světlo, čímž vytváří příjemnou a svěží atmosféru. Zrcadla také dodávají hloubku a zajímavost interiéru, čímž ho obohacují a zvýrazňují jednotlivé prvky zařízení.

  Ve vstupní hale, umístěná zrcadla nám poskytují příležitost si poslední kontrolu našeho vzhledu před odchodem z domova a zároveň přispívají k estetice prostoru, který nás vítá po návratu.

  Kromě své praktické a estetické funkce mohou zrcadla také plnit účel psychologický. Reflektují naše pocity a emoce, a tím nám pomáhají lépe se poznat a rozvíjet osobní sebevědomí.

  V našem sortimentu naleznete zrcadla, která dokážou proměnit a oživit každý prostor - od koupelny přes obývací pokoj až po vstupní halu, které se stávají nejen funkčním, ale také magickým prvkem vašeho domova.

  Při výběru zrcadla je třeba zohlednit jeho účel, velikost, tvar a styl. Můžete si vybrat z celé řady materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou posloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

   

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obch

  Zrcadla - klíč k dokonalé harmonii vašeho interiéru

  Při výběru zrcadla je důležité zvážit jeho účel, rozměry, tvar a styl, který bude ladit s vaším interiérem. Naší trh nabízí celou škálu materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení, od klasických až po moderní nebo minimalistické bez rámečků. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou sloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obchodě naleznete široký výběr zrcadel, které zohledňují nejen praktickou funkci, ale také estetickou hodnotu.

  Můžete si vybrat mezi různými tvary, jako jsou obdélníková, oválná nebo kulatá zrcadla, která se hodí do různých prostor a ladí s různými styly zařízení. Zrcadla s neobvyklými tvary, jako jsou geometrické nebo asymetrické, mohou být skvělým dekorativním prvkem, který přidává osobitost a originalitu do vašeho interiéru.

   

  Nezapomeňte také zvážit doplňky, jako jsou osvětlení, které mohou zrcadlu přidat další funkčnost a zároveň zdůraznit jeho krásu. Osvětlená zrcadla mohou být zvláště užitečná v koupelnách nebo při líčení.

   

  Nenechte se omezit pouze svou fantazií a objevte širokou škálu možností, které vám nabízíme, ať už hledáte zrcadlo pro koupelnu, obývací pokoj, ložnici nebo jakýkoliv jiný prostor. V našem obchodě naleznete zrcadla, která dokonale splní vaše přání a stanou se nezbytnou součástí vašeho interiéru.

  [descr_short] =>

  Objevte sílu fantazie a proměňte svůj domov. Zrcadla jsou nejen estetickým prvkem, ale také magickým nástrojem, který může oživit váš interiér a otevřít dveře k neomezeným možnostem. Vytvářejí iluzi prostornějších a světlejších místností a přinášejí nový rozměr do vašeho domova.

  Experimentujte se zrcadly různých tvarů, velikostí a stylů, abyste vytvořili unikátní kompozice, které odrážejí vaši osobnost a vkus. Nechte se unést svou fantazií a použijte zrcadla jako kouzelný nástroj k vytvoření atmosféry plné tajemství a kouzla. Objevte neomezenou magii zrcadel a proměňte svůj domov v místo, kde se snoubí realita s vaší představivostí.

  [descr_extra] => [meta_title] => Dekorativní nástěnná zrcadla - Obchod Zrcadlomat.cz [meta_descr] => Objevte novou kolekci moderních nástěnných zrcadel. Nabízíme mnoho velikostí, různých tvarů a typů rámů. Podívejte se na to online! [meta_keywords] => [link] => /zrcadla [link_rewrite] => /zrcadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrcadla
 4. Array ( [cid] => 1452 [parent] => 565 [level] => 3 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2023-03-10 14:03:15 [number] => 0 [path] => 1,559,565 [name] => Půlkruhová zrcadla [pagename] => [subname] => [h1name] => Půlkruhová zrcadla bez rámu [descr] =>

  Půlkulatá zrcadla: Dokonalá kombinace elegance a stylu

  Zrcadla půlkulatého tvaru jsou zcela jistě jedním z nejzajímavějších prvků, které můžete přidat do svého interiéru. Tyto zrcadla představují dokonalou kombinaci elegance a stylu, která okouzlí každého návštěvníka. Byla inspirována tvarem měsíce, což zajišťuje nejenom dokonalý vzhled, ale i jedinečnou atmosféru. Pokud hledáte originální prvek do svého bydlení, pak půlkulatá zrcadla jsou tou správnou volbou.

  Půlkulatá zrcadla pro každou místnost

  Díky svému elegantnímu designu a nevšednímu tvaru jsou půlkulatá zrcadla ideální pro různé místnosti v domě. V obývacím pokoji představují dokonalou dekoraci, která přitáhne pozornost všech návštěvníků. V ložnici pak vytvoří romantickou atmosféru a v koupelně poslouží jako praktický doplněk, který zvětší vizuální prostor. Nebojte se experimentovat a vytvořte si vlastní originální kompozice z více kusů půlkulatých zrcadel.

  Svým jedinečným tvarem přinášejí do interiéru nádech elegance a sofistikovanosti. Ať už hledáte dokonalý doplněk do vaší koupelny, ložnice nebo obývacího pokoje, půlkulatá zrcadla se stanou krásným a praktickým prvkem vašeho interiéru.

  Díky svému tvaru jsou půlkulatá zrcadla univerzální a pasují do každého stylu. V minimalistických interiérech dodají punc modernosti a elegance, zatímco v rustikálních interiérech se stanou stylovým kontrastem a přinesou do prostoru lehkost a jas. Půlkulatá zrcadla mohou být použita také jako designový prvek a pomáhají přidat kreativitu a nápaditost do vašeho domova.

  Největší výhodou půlkulatých zrcadel je, že dokážou odrážet světlo a zvětšit tak prostor. Díky nim můžete opticky zvětšit například menší koupelnu, což je velkou výhodou v případě, že máte omezený prostor. Pokud hledáte dokonalý prvek pro svůj interiér, půlkulatá zrcadla jsou skvělou volbou, která přinese do vašeho domova sofistikovanost a originalitu.

  Zrcadla půlkulatého tvaru: dokonalá volba pro moderní bydlení

  Moderní bydlení často klade důraz na jedinečnost a nevšednost. Půlkulatá zrcadla jsou právě takovým prvkem, který dokáže dodat do vašeho interiéru nezaměnitelný styl. Jejich tvar a design přináší do bydlení originálnost a modernost, kterou určitě ocení každý milovník kreativity a neobvyklých prvků. Půlkulatá zrcadla jsou ideální volbou pro každého, kdo chce být v interiéru originální a zároveň si užít příjemného pocitu z vizuální harmonie.

  [descr_short] =>

  Půlkulatá zrcadla jsou jako kouzelné okno do jiného světa, který je plný zářícího světla a mysteriózních odrazů. Tyto magické kousky dokáží okouzlit každého svým kouzlem a vytvořit ve vašem domově zcela novou atmosféru. Jejich tvar připomínající měsíc vás pohltí svou tajemností a vytvoří vám dokonalý prostor pro relaxaci a odpočinek. Nechte se unést do světa fantazie s našimi kouzelnými půlkulatými zrcadly.

  [descr_extra] => [meta_title] => Půlkruhová zrcadla bez rámu, polooblá zrcadla [meta_descr] => Vyberte polooblá zrcadla, přidejte elegance a moderního prvku domova. Opticky rozšíří prostor a dodá interiéru unikátní charakter. [meta_keywords] => [link] => /pulkruhova-zrcadla [link_rewrite] => /pulkruhova-zrcadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Půlkruhová zrcadla
 6. Nástěnné půlkruhové zrcadlo s led 35x70 cm
Načítání průvodce
Nástěnné půlkruhové zrcadlo s led 35x70 cm

Nástěnné půlkruhové zrcadlo s led 35x70 cm

přidat k oblíbeným Odstranit z oblíbených
Představte si naše stylové Nástěnné půlkruhové zrcadlo s led s LED osvětlením o rozměrech 35x70 cm ! Vnesete do svého prostoru jedinečný půvab a eleganci.
Barva světla
Teplé světlo (3000K)
Teplé světlo (3000K) Neutrální světlo (4000K) Studené světlo (6500K)
Cena
2060.00
Množství:
- +
Očekávané datum přepravy: 05.03.2024
Do nákupního košíku
záruka kvality
Mnoho metod plateb

Představte si naše stylové Nástěnné půlkruhové zrcadlo s led s LED osvětlením o rozměrech 35x70 cm ! Vnesete do svého prostoru jedinečný půvab a eleganci. Toto výjimečné zrcadlo obohatí atmosféru každé místnosti. Díky svému půlkulatému tvaru a minimalistickému designu se dokonale hodí do vašeho zvoleného stylu interiéru - od klasického po moderní. Můžete jej umístit do ložnice, koupelny, obývacího pokoje nebo chodby - kamkoli, kde se rádi obdivujete a chcete přidat jedinečný dekorativní prvek na stěně.


LED podsvícení dodá zrcadlu neopakovatelný zář, vytvářející kouzelnou atmosféru. Jeho rozměry 35x70 cm umožňují dokonalé přizpůsobení i do menších prostor, dodávajíc jim hloubku a eleganci. Společně oživíme váš interiér s úžasným Půlkulatým Zrcadlem s LED osvětlením 35x70 cm. Je čas přidat do vašeho domova neuvěřitelnou magii a krásu.

Informace o produktu

♦ Zrcadlo z dokonale hladkého skla

 

♦ Lze namontovat vertikálně nebo horizontálně

 

♦ Broušené skleněné hrany

 

♦ Prohlášení o shodě EU

 

♦ Transformátor 230V s certifikátem IP67

 

♦ Připraveno pro trvalé připojení k nástěnnému vypínači (kabel ve zdi)

Zadní strana zrcadla (ochranná fólie) se může lišit barvou od té, která je uvedena v nabídce. To nemá vliv na kvalitu produktu a není důvodem k reklamaci.

 

Dostupné barvy světla: Teplá (3000 K) / neutrální (4000 K) / studená (6500 K)

 

Tloušťka tabule zrcadla: 4 mm

 

Montážní systém: kovové závěsy

 

Vzdálenost zrcadla od stěny: 3 cm

 

Příkon: 4,8 W/bm

 

Lustr s LED osvětlením vyžaduje přímé připojení k napájecímu vodiči s napětím 230V.

Dostupné velikosti:

♦ 25x50 cm (zrcadlová plocha - 1/2 kruhu Ø 50 cm)

 

♦ 30x60 cm (zrcadlová plocha - 1/2 kruhu Ø 60 cm)

 

♦ 35x70 cm (zrcadlová plocha - 1/2 kruhu Ø 70 cm)

 

♦ 40x80 cm (zrcadlová plocha - 1/2 kruhu Ø 80 cm)

 

♦ 45x90 cm (zrcadlová plocha - 1/2 kruhu Ø 90 cm)

 

♦ 50x100 cm (zrcadlová plocha - 1/2 kruhu Ø 100 cm)