1. Hlavní stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrcadla [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrcadla [descr] =>

  Zrcadla - nepostradatelný prvek všech interiér

  Je téměř nemožné představit si domov, kde by zrcadla úplně chyběla. Jejich úloha totiž překračuje hranice starostlivosti o náš vzhled a sebeprezentaci. Zrcadla totiž mají nejen praktický význam, ale také estetický a dekorativní charakter. Umí opticky rozšířit prostor, dodat mu neopakovatelnou atmosféru, styl a eleganci. Zrcadla se navíc snadno zařadí do jakéhokoli typu interiéru, ať už jde o minimalismus, boho styl nebo klasickou eleganci s tlumenými odstíny. Jednoduše řečeno, zrcadla jsou neodmyslitelným prvkem každého domova!

   

  V našem internetovém obchodě nabízíme široký výběr zrcadel, která se hodí do různých interiérů a odpovídají potřebám každého prostoru. Nezáleží na tom, zda hledáte zrcadlo do koupelny, ložnice, obývacího pokoje či předsíně, u nás najdete zrcadla pro každou situaci a vkus.

  Zrcadla - magický prvek, který proměňuje každý prostor

  Zrcadla se stávají klíčovým prvkem v různých místnostech našich domovů a jejich význam se mnohonásobně rozšiřuje. V koupelnách jsou naprosto nezbytná pro osobní hygienu, líčení nebo úpravu účesu. Zároveň však zrcadla hrají estetickou roli, která mění celkovou atmosféru prostoru.

  V obývacím pokoji či jídelně mohou sloužit jako fascinující dekorativní prvek, který současně opticky rozšiřuje místnost a odráží světlo, čímž vytváří příjemnou a svěží atmosféru. Zrcadla také dodávají hloubku a zajímavost interiéru, čímž ho obohacují a zvýrazňují jednotlivé prvky zařízení.

  Ve vstupní hale, umístěná zrcadla nám poskytují příležitost si poslední kontrolu našeho vzhledu před odchodem z domova a zároveň přispívají k estetice prostoru, který nás vítá po návratu.

  Kromě své praktické a estetické funkce mohou zrcadla také plnit účel psychologický. Reflektují naše pocity a emoce, a tím nám pomáhají lépe se poznat a rozvíjet osobní sebevědomí.

  V našem sortimentu naleznete zrcadla, která dokážou proměnit a oživit každý prostor - od koupelny přes obývací pokoj až po vstupní halu, které se stávají nejen funkčním, ale také magickým prvkem vašeho domova.

  Při výběru zrcadla je třeba zohlednit jeho účel, velikost, tvar a styl. Můžete si vybrat z celé řady materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou posloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

   

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obch

  Zrcadla - klíč k dokonalé harmonii vašeho interiéru

  Při výběru zrcadla je důležité zvážit jeho účel, rozměry, tvar a styl, který bude ladit s vaším interiérem. Naší trh nabízí celou škálu materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení, od klasických až po moderní nebo minimalistické bez rámečků. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou sloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obchodě naleznete široký výběr zrcadel, které zohledňují nejen praktickou funkci, ale také estetickou hodnotu.

  Můžete si vybrat mezi různými tvary, jako jsou obdélníková, oválná nebo kulatá zrcadla, která se hodí do různých prostor a ladí s různými styly zařízení. Zrcadla s neobvyklými tvary, jako jsou geometrické nebo asymetrické, mohou být skvělým dekorativním prvkem, který přidává osobitost a originalitu do vašeho interiéru.

   

  Nezapomeňte také zvážit doplňky, jako jsou osvětlení, které mohou zrcadlu přidat další funkčnost a zároveň zdůraznit jeho krásu. Osvětlená zrcadla mohou být zvláště užitečná v koupelnách nebo při líčení.

   

  Nenechte se omezit pouze svou fantazií a objevte širokou škálu možností, které vám nabízíme, ať už hledáte zrcadlo pro koupelnu, obývací pokoj, ložnici nebo jakýkoliv jiný prostor. V našem obchodě naleznete zrcadla, která dokonale splní vaše přání a stanou se nezbytnou součástí vašeho interiéru.

  [descr_short] =>

  Objevte sílu fantazie a proměňte svůj domov. Zrcadla jsou nejen estetickým prvkem, ale také magickým nástrojem, který může oživit váš interiér a otevřít dveře k neomezeným možnostem. Vytvářejí iluzi prostornějších a světlejších místností a přinášejí nový rozměr do vašeho domova.

  Experimentujte se zrcadly různých tvarů, velikostí a stylů, abyste vytvořili unikátní kompozice, které odrážejí vaši osobnost a vkus. Nechte se unést svou fantazií a použijte zrcadla jako kouzelný nástroj k vytvoření atmosféry plné tajemství a kouzla. Objevte neomezenou magii zrcadel a proměňte svůj domov v místo, kde se snoubí realita s vaší představivostí.

  [descr_extra] => [meta_title] => Dekorativní nástěnná zrcadla - Obchod Zrcadlomat.cz [meta_descr] => Objevte novou kolekci moderních nástěnných zrcadel. Nabízíme mnoho velikostí, různých tvarů a typů rámů. Podívejte se na to online! [meta_keywords] => [link] => /zrcadla [link_rewrite] => /zrcadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrcadla
 4. Array ( [cid] => 1454 [parent] => 565 [level] => 3 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2023-05-05 11:01:39 [number] => 0 [path] => 1,559,565 [name] => Oválná zrcadla [pagename] => [subname] => [h1name] => Oválná zrcadla [descr] =>

  Magie oválních zrcadel: Tajemný půvab a fascinace

   

  Oválná zrcadla mají v sobě zvláštní kouzlo, které okouzluje a fascinuje. Je něco neodolatelného na jejich tvaru, který vyvolává pocit tajemna a eleganci. Tyto zrcadla dokážou transformovat každý prostor a dodat mu jedinečnou atmosféru. Jejich oválný tvar zároveň působí harmonicky a vyváženě, ať už jsou umístěna ve vaší koupelně, předsíni, obývacím pokoji či ložnici. Při pohledu do nich se zdá, že zrcadlo má schopnost zachytit a uchovat magii okamžiku. Jejich tajemný urok přitahuje pozornost a vzbuzuje zvědavost, čímž se stávají neodmyslitelnou součástí každého prostoru. Oválná zrcadla jsou prostě magická.

  Ovální zrcadla jako odraz osobnosti: Vyberte si ten správný styl pro vás

  Ovální zrcadla nejsou jen prostým odrazem vašeho vzhledu, jsou to také odrazy vaší osobnosti. Každý jedinec má svůj vlastní jedinečný styl a představy o kráse. Ovální zrcadla vám umožňují vyjádřit a posílit vaši individualitu a vkus. Můžete si vybrat z široké škály různých stylů, které se budou ladit s vaším interiérem a vyjádří vaše osobní preference. Od klasických a elegantních designů po moderní a minimalistické provedení, ovální zrcadla vám poskytují svobodu výběru.  Ovální zrcadla jsou nejen praktickým doplňkem, ale také výrazem vaší kreativity a vkusu. Najděte ten správný styl, který vás bude inspirovat a podtrhne vaši osobnost, a přineste do svého prostoru jedinečný kus umění.

  Experimentujte s kompozicemi: Aranže oválních zrcadel na stěně

  Nemějte strach experimentovat a nechte se inspirovat potenciálem, který se skrývá v oválních zrcadlech! Ovální zrcadla nabízejí neomezené možnosti aranžování, které vám umožní vyjádřit vaši kreativitu a vytvořit jedinečnou atmosféru v každém interiéru. Rozhodněte se pro jedno výrazné zrcadlo s impozantními rozměry, které bude dominovat prostoru a přitahovat pohledy, nebo zkombinujte několik menších oválných zrcadel, vytvářejících zajímavou kompozici plnou hloubky a kontrastů. Můžete také využít různé uspořádání, jako jsou symetrické vzory nebo dynamické, nepravidelné sekvence, přizpůsobující aranžování vašemu vkusu. Investujte do oválních zrcadel ještě dnes a objevte nekonečné možnosti, které nabízejí. Udělejte své interiéry ještě stylovější, funkčnější a plné osobního charakteru. Přesvědčte se, jak ovální zrcadla dokážou proměnit každý prostor, přidávajíce mu eleganci, originalitu a nezapomenutelný půvab. Zkuste ovální zrcadla a nechte svou kreativitu rozkvést!

  [descr_short] =>

  Oválná zrcadla bez rámu jsou ideálním doplňkem do různých interiérů, díky své schopnosti přizpůsobit se různým stylům a prostorám. Tyto zrcadla opticky zvětšují místnost a jejich čisté linie a elegantní tvary se hodí do minimalistických i bohatě zdobených interiérů.

  Dostupná v různých velikostech, snadno se zařadí do místností různých rozměrů. Oválná zrcadla bez rámu se snadno kombinují s ostatními doplňky a nábytkem, což je ideální doplněk pro moderní, klasický nebo vintage interiér.

  [descr_extra] => [meta_title] => Ovalitá bezrámová zrcadla [meta_descr] => Ovalitá bezrámová zrcadla: Prostorem rozšíříte svou kreativitu a dodáte interiéru moderní eleganci a půvab. [meta_keywords] => [link] => /ovalna-zrcadla [link_rewrite] => /ovalna-zrcadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Oválná zrcadla
 6. Oválné nástěnné zrcadlo bez rámu 58x100 cm
Načítání průvodce
Oválné nástěnné zrcadlo bez rámu 58x100 cm

Oválné nástěnné zrcadlo bez rámu 58x100 cm

přidat k oblíbeným Odstranit z oblíbených
Nabízíme Oválné nástěnné zrcadlo bez rámu o 58x100 cm s minimalistickým a moderním designem, který skvěle doplní výzdobu každého interiéru.
Varianta
Bez rámu
Bez rámu
Jiné velikosti
Cena
2160.00
Množství:
- +
Očekávané datum přepravy: 12.12.2023
Do nákupního košíku
záruka kvality
Mnoho metod plateb

Nabízíme Oválné nástěnné zrcadlo bez rámu o 58x100 cm s minimalistickým a moderním designem, který skvěle doplní výzdobu každého interiéru. Můžete jej pověsit na zeď ve vaší koupelně, ale také v předsíni, obývacím pokoji nebo ložnici. Vsadte na moderní oválné zrcadlo bez rámu, pokud hledáte doplněk do svého zařízení a chcete využít volné místo na zdi. Zrcadlo má jednoduchou a pevnou konstrukci, díky které vydrží dlouhé roky. Oválná zrcadla vyrábíme v několika různých velikostech, abychom usnadnili jejich přizpůsobení vašim potřebám.

Informace o produktu

♦ Zrcadlo z dokonale hladkého skla

 

♦ Broušené skleněné hrany

 

Tvar: oválný

 

Tloušťka tabule zrcadla: 4 mm

 

Montážní systém: kovové přívěsky + pěnové distanční vložky