1. Hlavní stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrcadla [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrcadla [descr] =>

  Zrcadla - nepostradatelný prvek všech interiér

  Je téměř nemožné představit si domov, kde by zrcadla úplně chyběla. Jejich úloha totiž překračuje hranice starostlivosti o náš vzhled a sebeprezentaci. Zrcadla totiž mají nejen praktický význam, ale také estetický a dekorativní charakter. Umí opticky rozšířit prostor, dodat mu neopakovatelnou atmosféru, styl a eleganci. Zrcadla se navíc snadno zařadí do jakéhokoli typu interiéru, ať už jde o minimalismus, boho styl nebo klasickou eleganci s tlumenými odstíny. Jednoduše řečeno, zrcadla jsou neodmyslitelným prvkem každého domova!

   

  V našem internetovém obchodě nabízíme široký výběr zrcadel, která se hodí do různých interiérů a odpovídají potřebám každého prostoru. Nezáleží na tom, zda hledáte zrcadlo do koupelny, ložnice, obývacího pokoje či předsíně, u nás najdete zrcadla pro každou situaci a vkus.

  Zrcadla - magický prvek, který proměňuje každý prostor

  Zrcadla se stávají klíčovým prvkem v různých místnostech našich domovů a jejich význam se mnohonásobně rozšiřuje. V koupelnách jsou naprosto nezbytná pro osobní hygienu, líčení nebo úpravu účesu. Zároveň však zrcadla hrají estetickou roli, která mění celkovou atmosféru prostoru.

  V obývacím pokoji či jídelně mohou sloužit jako fascinující dekorativní prvek, který současně opticky rozšiřuje místnost a odráží světlo, čímž vytváří příjemnou a svěží atmosféru. Zrcadla také dodávají hloubku a zajímavost interiéru, čímž ho obohacují a zvýrazňují jednotlivé prvky zařízení.

  Ve vstupní hale, umístěná zrcadla nám poskytují příležitost si poslední kontrolu našeho vzhledu před odchodem z domova a zároveň přispívají k estetice prostoru, který nás vítá po návratu.

  Kromě své praktické a estetické funkce mohou zrcadla také plnit účel psychologický. Reflektují naše pocity a emoce, a tím nám pomáhají lépe se poznat a rozvíjet osobní sebevědomí.

  V našem sortimentu naleznete zrcadla, která dokážou proměnit a oživit každý prostor - od koupelny přes obývací pokoj až po vstupní halu, které se stávají nejen funkčním, ale také magickým prvkem vašeho domova.

  Při výběru zrcadla je třeba zohlednit jeho účel, velikost, tvar a styl. Můžete si vybrat z celé řady materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou posloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

   

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obch

  Zrcadla - klíč k dokonalé harmonii vašeho interiéru

  Při výběru zrcadla je důležité zvážit jeho účel, rozměry, tvar a styl, který bude ladit s vaším interiérem. Naší trh nabízí celou škálu materiálů a rámování, které se hodí k různým druhům zařízení, od klasických až po moderní nebo minimalistické bez rámečků. Velká zrcadla otevírají a zvětšují prostor, zatímco menší zrcadla mohou sloužit jako dekorativní doplněk nebo funkční prvek v menších prostorách.

  Díky naší široké nabídce zrcadel si můžete vybrat z mnoha variant a kombinací, které zaručeně padnou do oka a uspokojí všechny vaše potřeby. Ať už hledáte zrcadla pro koupelnu, obývací pokoj či ložnici, v našem obchodě naleznete široký výběr zrcadel, které zohledňují nejen praktickou funkci, ale také estetickou hodnotu.

  Můžete si vybrat mezi různými tvary, jako jsou obdélníková, oválná nebo kulatá zrcadla, která se hodí do různých prostor a ladí s různými styly zařízení. Zrcadla s neobvyklými tvary, jako jsou geometrické nebo asymetrické, mohou být skvělým dekorativním prvkem, který přidává osobitost a originalitu do vašeho interiéru.

   

  Nezapomeňte také zvážit doplňky, jako jsou osvětlení, které mohou zrcadlu přidat další funkčnost a zároveň zdůraznit jeho krásu. Osvětlená zrcadla mohou být zvláště užitečná v koupelnách nebo při líčení.

   

  Nenechte se omezit pouze svou fantazií a objevte širokou škálu možností, které vám nabízíme, ať už hledáte zrcadlo pro koupelnu, obývací pokoj, ložnici nebo jakýkoliv jiný prostor. V našem obchodě naleznete zrcadla, která dokonale splní vaše přání a stanou se nezbytnou součástí vašeho interiéru.

  [descr_short] =>

  Objevte sílu fantazie a proměňte svůj domov. Zrcadla jsou nejen estetickým prvkem, ale také magickým nástrojem, který může oživit váš interiér a otevřít dveře k neomezeným možnostem. Vytvářejí iluzi prostornějších a světlejších místností a přinášejí nový rozměr do vašeho domova.

  Experimentujte se zrcadly různých tvarů, velikostí a stylů, abyste vytvořili unikátní kompozice, které odrážejí vaši osobnost a vkus. Nechte se unést svou fantazií a použijte zrcadla jako kouzelný nástroj k vytvoření atmosféry plné tajemství a kouzla. Objevte neomezenou magii zrcadel a proměňte svůj domov v místo, kde se snoubí realita s vaší představivostí.

  [descr_extra] => [meta_title] => Dekorativní nástěnná zrcadla - Obchod Zrcadlomat.cz [meta_descr] => Objevte novou kolekci moderních nástěnných zrcadel. Nabízíme mnoho velikostí, různých tvarů a typů rámů. Podívejte se na to online! [meta_keywords] => [link] => /zrcadla [link_rewrite] => /zrcadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrcadla
 4. Array ( [cid] => 1201 [parent] => 565 [level] => 3 [photo_id] => 2557 [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-11-20 15:18:03 [number] => 4 [path] => 1,559,565 [name] => Zrcadla bez rámu [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrcadla bez rámu [descr] =>

  Stylová zrcadla bez rámu

  Proč zvolit zrcadlo bez rámu? Především si můžete být jisti, že se hodí do různých interiérů. Je ideální pro minimalistické uspořádání, kde je tak důležitý uvážlivý výběr doplňků – odpadá totiž problém se sladěním rámu a zrcadlo bude bez ohledu na tvar dokonalou dekorací. Hodí se také do interiérů v moderním stylu, aniž by vnucovalo další barvy a textury, a je tak nadčasovou a univerzální dekorací. A co interiéry ve stylu vintage? I zde se zrcadla bez rámu skvěle osvědčí! Nehrozí riziko nesouladu různých stylů – taková zrcadla jsou bezpečným, nadčasovým a zároveň zajímavým řešením.

  Moderní zrcadla bez rámu

  Výběrem zrcadel bez rámu můžete hodně ušetřit! Především čas – již není nutné hledat dokonalý rám, stylově a barevně sladěný se zbytkem místnosti. Ušetříte také peníze – změna uspořádání nebude vyžadovat výměnu zrcadla na stěně, které se vždy bude hodit! Je to také ideální způsob, jak maximalizovat a prakticky využít prostor – už se nemusíte bát, že se zrcadlo kvůli rámu nevejde do zvoleného prostoru. Lze je zavěsit na dveře šatní skříně, do úzkého výklenku nebo všude tam, kde je místo pro trochu dobrého stylu. Zrcadla bez rámu jsou také ideální do koupelen a šaten nebo všude tam, kde na rámu jednoduše nezáleží!

   

  Rozhodněte se pro všestrannost. V našem obchodě najdete velký výběr zrcadel bez rámů, máme zde kulatá a obdélníková zrcadla v mnoha různých velikostech – od 40 cm do 100 cm. Prohlédněte si nabídku a vyberte si něco ideálního pro váš interiér.

  [descr_short] =>

  Není pochyb o tom, že zrcadlo patří k nepostradatelným prvkům vybavení interiéru. Někdy je však těžké vybrat to správné. Jaký tvar? Jaká velikost? Jaký rám? Silnější? Nebo snad tenčí? Vícebarevný nebo jednobarevný? Pokud je to právě rám, který vás nutí prodlužovat rozhodnutí o koupi toho správného zrcadla na stěnu, vyplatí se zvolit zrcadlo bez rámu! Lze jej kombinovat s nejrůznějším uspořádáním, aniž byste se museli obávat, že bude vypadat špatně v kombinaci s ostatními doplňky.

  [descr_extra] => [meta_title] => Zrcadla bez rámu na stěnu [meta_descr] => Minimalistická zrcadla bez rámu na stěnu. Usnadněte si sladění zrcadla s interiérem – vsaďte na lehký a moderní design. Objednávejte on-line! [meta_keywords] => [link] => /zrcadla-bez-ramu [link_rewrite] => /zrcadla-bez-ramu [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] => [photo_ext] => jpg [photo_add_date] => 2022-09-10 15:04:14 [photo_size] => 920848 [photo_dim] => 1600x1600 [photo_code] => 8cd761cc30003fcbc7d98e00b4079d90111e8d3d [photo_add_by] => 34 [photo_file_name] => miniatura [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => 0 [photo_pin_y] => 0 [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Zrcadla bez rámu
 6. Obdélníkové zrcadlo bez rámu 60x40 cm
Načítání průvodce
Obdélníkové zrcadlo bez rámu 60x40 cm

Obdélníkové zrcadlo bez rámu 60x40 cm

přidat k oblíbeným Odstranit z oblíbených
Námi nabízené kulaté zrcadlo bez rámu o rozměrech 60x40 cm má minimalistický a moderní design, který skvěle doplní výzdobu každého interiéru.
Varianta
Bez rámu
Bez rámu
Cena
960.00
Množství:
- +
Očekávané datum přepravy: 05.03.2024
Do nákupního košíku
záruka kvality
Mnoho metod plateb

Námi nabízené kulaté zrcadlo bez rámu o rozměrech 60x40 cm má minimalistický a moderní design, který skvěle doplní výzdobu každého interiéru. Můžete jej zavěsit na stěnu v koupelně, ale také na chodbě, v obývacím pokoji nebo v ložnici. Pokud hledáte elegantní dekorativní doplněk, vsaďte na moderní a obdélníkové podsvícené zrcadlo. Zrcadlo bez rámu má jednoduchou a pevnou konstrukci, takže vám bude sloužit mnoho let. Obdélníková zrcadla vyrábíme v několika různých velikostech, abyste je mohli snadněji přizpůsobit svým potřebám. Zrcadlo lze zavěsit na stěnu vodorovně nebo vertikálně.

Informace o produktu

♦ Zrcadlo z dokonale hladkého skla

 

♦ Broušené skleněné hrany

 

Tloušťka tabule zrcadla: 4 mm

 

Montážní systém: kovové přívěsky + pěnové distanční vložky

Zadní strana zrcadla (ochranná fólie) se může lišit barvou od té, která je uvedena v nabídce. To nemá vliv na kvalitu produktu a není důvodem k reklamaci.